Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Peceta mikrofibër trekëndore për fshesën Nano Plus Rovus

Photo
Video

Fshesa me avull Rovus Nano Plus përdor avull të mbinxehur për të shkatërruar papastërtitë dhe njollat, për të vrarë bakteret, mikrobet dhe viruset në kontakt, të gjitha pa kimikate të shtrenjta ose të dëmshme, thjesht ujë të zakonshëm nga çezma. Me këtë set praktik që përfshin dy lecka mikrofibër për përdorim me kokën trekëndëshe, për ta bërë pastrimin e qosheve të ngushta edhe më të lehtë.

Peceta mikrofibër trekëndore për fshesën Nano Plus Rovus
1,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Fshesa me avull Rovus Nano Plus përdor avull të mbinxehur për të shkatërruar papastërtitë dhe njollat, për të vrarë bakteret, mikrobet dhe viruset në kontakt, të gjitha pa kimikate të shtrenjta ose të dëmshme, thjesht ujë të zakonshëm nga çezma. Me këtë set praktik që përfshin dy lecka mikrofibër për përdorim me kokën trekëndëshe, për ta bërë pastrimin e qosheve të ngushta edhe më të lehtë.

Më shumë
Detajet e produktit

Avull super i nxehtë për të pastruar në pak kohë

Fshesa me avull Rovus Nano Floor Plus e re dhe e përmirësuar vë fuqinë e plotë të teknologjisë nano me avull të tejngrohur për të pastruar shtëpinë tuaj. Me prekjen e një butonit ju mund t'i jepni familjes tuaj shpejt dhe me lehtësi një mjedis më të pastër dhe të sigurt me ujë të zakonshëm nga çezma, duke pastruar dyshemetë dhe tekstilet me lehtësi.

  • Rovus Nano Floor Steamer Plus Triangle Cloths
  • Rovus Nano Floor Steamer Plus Triangle Cloths
  • Rovus Nano Floor Steamer Plus Triangle Cloths
  • Rovus Nano Floor Steamer Plus Triangle Cloths

Lecka rezervë kështu që të jeni gjithmonë gati për veprim

Koka dhe lecka trekëndore ju lejon të sillni fuqinë pastruese të avullit të mbinxehur në cepa të ngushtë dhe të vështira për t'u arritur rreth shtëpisë. Tani mund të siguroheni që jeni gati për veprim me dy lecka shtesë mikrofibre që ndihmojnë në heqjen e njollave nga dyshemetë e forta dhe tekstilet, vrasin mikrobe dhe baktere, shpërthejnë aromat e pakëndshme dhe lënë sipërfaqe të sigurta dhe të pastruara. Mund të lahet dhe të ripërdoret, një shtesë e shkëlqyeshme për koleksionin tuaj të pastrimit.

Rovus Nano Floor Steamer Plus Triangle Cloths

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star