Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Peceta shtesë për Fshesën Rovus Rovus

Photo
Video
-20%

Peceta me mikrofibër për fshesën Rovus, të cilat janë ideale për pastrim në sipërfaqe të thatë dhe të lagësht. Pecetat mund të lahen në lavatriçe dhe mund të përdoren deri në 120 herë.

  • Seti përfshin 2 peceta
  • Përmasa e pecetave: 39 x 13cm
Peceta shtesë për Fshesën Rovus Rovus

Çmimi: 890 Lekë


Oferta: 712 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Peceta me mikrofibër për fshesën Rovus, të cilat janë ideale për pastrim në sipërfaqe të thatë dhe të lagësht. Pecetat mund të lahen në lavatriçe dhe mund të përdoren deri në 120 herë.

  • Seti përfshin 2 peceta
  • Përmasa e pecetave: 39 x 13cm
Më shumë
Detajet e produktit

Pse te shpenzoni kohë dhe të mundoheni për të gjetur mënyra të ndryshme për të pastruar kur zgjidhjen  e keni në dorën tuaj? Pecetat me mikrofibër të cilat janë shumë praktike për tu vendosur dhe do të sigurojnë pastërti dhe shkëlqim në çdo moment. Pecetat me mikrofiber Rovus:

  • Mbledh më shumë papastërti dhe pluhura në krahasim me fshesat e zakonshme
  • Përthithin më shumë lagështinë dhe papastërtitë
  • Thahen shumë shpejt dhe nuk lë njollë në dysheme

Pastrim në sipërfaqe të thatë dhe të njomë

Pecetat me mikrofiber jane te pershtatshme per pastrim ne siperfaqe te thate dhe te njome, duke perfshire laminat, linoleum, pllaka, mermer etj.

Ripërdoren deri në 120 herë!

Dhe më e mira nga të gjitha, nuk ju duhet të përdorni detergjent të fortë e të kushtueshëm. Thjeshtë këto pecata mund ti lani në lavatriçe dhe mund ti përdorni deri në 120 herë!

Të përshtatshme për Fshesën Rovus

Pecetat me mikrofibër janë perfekte për tu përdorur me fshesën Rovus Spray Mop, ato gjithashtu mund të përdoren edhe më vete.

ROVUS SPRAY MOP CLEANING PADS 2PCS SET

Të dhëna teknike
Materiali poliamid, polistër
Përmasat 39 x 13 cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star