Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Ngrohës Qeramik Rovus

Photo
Video
-30%

Ngrohës qeramik Rovus ngroh fuqishëm çdo ambient në çdo moment. Me sistem të fuqishëm ngrohës prej 1000W deri në 1800W fuqi dhe termostat të rregullueshëm, ju mund të zgjidhni nxehtësinë nga 10 deri në 35 °C. Funksione të sigurisë si mbrojtja nga mbi-nxehtësia dhe mbrojtja nga përmbysja do të ju lejojnë që të përdorni ngrohësin tuaj me shumë lehtësi edhe nëse keni fëmijë në shtëpi.

Ngrohës Qeramik Rovus

Çmimi: 4,990 Lekë


Oferta: 3,493 Lekë

Nga 3,320 Lekë Club5
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Ngrohës qeramik Rovus ngroh fuqishëm çdo ambient në çdo moment. Me sistem të fuqishëm ngrohës prej 1000W deri në 1800W fuqi dhe termostat të rregullueshëm, ju mund të zgjidhni nxehtësinë nga 10 deri në 35 °C. Funksione të sigurisë si mbrojtja nga mbi-nxehtësia dhe mbrojtja nga përmbysja do të ju lejojnë që të përdorni ngrohësin tuaj me shumë lehtësi edhe nëse keni fëmijë në shtëpi.

Më shumë
Detajet e produktit

Ngrohje e menjëhershme dhe e fuqishme

A ndjeni shpesh të ftohtë gjatë muajve të vjeshtës dhe dimrit? Dëshironi të qëndroni më ngrohtë kudo që jeni dhe sa herë që keni nevojë për ngohtësi shtesë?

Me ngrohësin prej qeramike Rovus ju do të ngohni në çast pa pasur nevojë të prisni minuta të gjatë për të shijuar ngrohtësinë që ju nevojitet. Merrni atë me vete kudo që ju nevojitet dhe qëndroni të ngrohtë dhe rehat në çdo vend në shtëpinë apo zyrën tuaj.

Rovus Ceramic Heater

Shtoni ngrohtësi shtëpisë tuaj

Ngrohësi prej qeramike Rovus ka një dizajn të qëndrueshëm dhe fuqi ngrohëse nga 1000W deri 1800W. Duke shfrytëzuar këtë fuqi ngrohëse, ju do të jeni në gjendje të ngrohni çdo dhomë në shtëpinë tuaj pa shumë përpjekje.

Kombinuar me termostatin manual të rregullueshëm që ju lejon të zgjidhni nxehtësinë nga 10 deri në 35°C, ju do të keni kontroll të plotë mbi nxehtësinë që dëshironi të keni.

Rovus Ceramic Heater Rovus Ceramic Heater Rovus Ceramic Heater Rovus Ceramic Heater Rovus Ceramic Heater Rovus Ceramic Heater Rovus Ceramic Heater Rovus Ceramic Heater Rovus Ceramic Heater Rovus Ceramic Heater Rovus Ceramic Heater Rovus Ceramic Heater Rovus Ceramic Heater

Ngrohtësi dhe rehati e personalizuar, në çdo moment

Me ngrohësin prej qeramike Rovus, ju mund të përmbushni nevojat tuaja për ngrohje në çdo moment, thjeshtë duke përdorur ekranin dixhital me prekje me shumëllojshmëri mënyrash dhe cilësish:

  • Dy sisteme të ngrohjes (nxehtësi & ajër i ngrohtë)
  • Me ventilim
  • E programuar deri në 8 orë, fikje automatike
Rovus Ceramic Heater

Përdoreni pa u shqetësuar edhe nëse keni fëmijë

Ngrohësi prej qeramike Rovus është perfekt për përdorim familjar. Për shkak të funksioneve të tij të sigurisë ju mund të qëndroni plotësisht të qetë edhe kur keni fëmijë të vegjël ose kafshë shtëpiake përreth. Mos u shqetësoni nëse harroni ta fikni kur largoheni nga shtëpia juaj sepse mbrojtja nga mbinxehja automatikisht do ta fik për të parandaluar mbinxehjen.

Rovus Ceramic Heater

Pjesët e jashtme të ftohta - siguron që ngrohtësi të jetë gjithmonë i sigurt për prekje, edhe kur është në përdorim.

Rovus Ceramic Heater

Mbrojtja kundër përmbysjes edhe në rast se ngrohësi aksidentalisht rrëzohet, të fiket automatikisht.

Dorëza e integruar për kapje ju mundëson transportim të lehtë

Zakonisht ne i kushtojmë shumë vëmendje pajisjeve për ngrohje në shtëpitë tona ku kalojmë pjesën më të madhe të kohës. Kështu që vendet si bodrumet dhe garazhet shpesh janë të pa ngrohura dhe shpesh kemi të ftohtë kur shkojmë dhe të qëndrojmë atje për një kohë të gjatë.

Për të qenë në gjendje ta merrni lehtësisht me vete rreth shtëpisë, ngrohësi prej qeramike Rovus përmban dorezë të integruar mbajtëse për transport më të lehtë. Është jashtëzakonisht i lehtë dhe i lëvizshëm, kështu që thjesht kapeni atë dhe merrni atë kudo që ju nevojitet.

Rovus Ceramic Heater
Të dhëna teknike
Fuqia 1000 W to 1800 W

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star