Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Mini Tornadica

Photo
Video

Eliminoni barërat e këqija në vende të vështira për të arritur, punoni tokën dhe krijoni vrima për mbjellje më shpejtë dhe më lehtë me Top Shop Mini Tornadica, një vegël pune dorë për kopshtarinë.

Mini Tornadica
2,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Eliminoni barërat e këqija në vende të vështira për të arritur, punoni tokën dhe krijoni vrima për mbjellje më shpejtë dhe më lehtë me Top Shop Mini Tornadica, një vegël pune dorë për kopshtarinë.

Më shumë
Detajet e produktit

Mini Tonadica për të punaur kopshtin pa shumë mundim

Ju pëlqen kopshtaria, por vuani çdo herë kur duhet të përkulni ose të bini në gjunjë për të trajtuar barërat e këqija?

Me Top Shop Mini Tornadica nuk ju duhet të përkuleni ose të mundoheni, një pajisje dorë që ju ndihmon të bëni punët më të lodhshme të kopshtarisë më shpejt dhe shumë më të lehtë.

Top Shop Mini Tornadica

Puna në kopësht do të bëhet shumë më e lehtë

Top Shop Mini Tornadica së shpejti do të bëhet një ndër më të preferuar në mesin e veglave tuaj të kopshtarisë. Këmbët e saj ne formë spirale futen në tokë pa mundim dhe kthejnë tokën duke lejuar që ajri, uji dhe plehu të depërtojnë në tokë duke rezultuar në një kopsht të shëndetshëm. Dhe me tokën e lirë, mbjellja është e shpejtë dhe e lehtë.

Top Shop Mini Tornadica

E dizenjuar për të mos dëmtuar bimët dhe për të nxjerrë barërat e këqija

Top Shop Mini Tornadica ka nje dizajn unik. Këmbët e saj në formë spirale bëjnë të mundur nxjerrjen e të gjithë barërave të këqija që mund të jenë në brëndësi të dheut.

Këmbët janë 11 cm të gjatë dhe doreza është shumë praktike. Forma e tyre e veçantë nuk do të dëmtojë bimët tuaja, por lehtësish do të heq barërat e këqija rreth tyre, sidomos në vende të vështira për t'u arritur.

Top Shop Mini Tornadica

Dorezë e gjatë, nuk ju duhet të përkuleni gjatë punës

Dizajni inovativ, nuk ju duhet të përkulni shpinën, dhe ju letësisht do të punoni tokën për të nxjerrë barërat e këqija nga toka. Pesha e ushtruar do të shpërndahet në mënyrë të barabartë në krahë, shpatulla, këmbë dhe muskujt e barkut.

Përdorimi është shumë i thjeshtë: Mini Tornadica është shumë e lehtë (vetëm 0.7 kg) kështu ju mund ta mbani atë me një dorë dhe vetëm e rrotulloni. Top Shop Mini Tornadica ka 2 pozicione të rregullueshme në lartësi.

Top Shop Mini Tornadica

Me Top Shop Mini Tornadica ju mund:

 • Top Shop Mini Tornadica

  1. Shpejtë dhe lehtë mund të hiqni barërat e këqija rreth bimëve.

 • Top Shop Mini Tornadica

  2. Të nxirrni të mbjellat pa i dëmtuar.

 • Top Shop Mini Tornadica

  3. Punoni dheun pa e dëmtuar bimën.

 • Top Shop Mini Tornadica

  4. Për të hapur virma për të mbjellë bime, lule apo për të hedhur farat e reja.

Top Shop Mini Tornadica

Top Shop Mini Tornadica është më i vogël dhe më i përshtatshëm për nxjerrjen e barërave të këqija gjatë sezonit të kopshtarisë kur farat, bimët tuaja po rriten dhe zhvillohen. Për shkak të madhësisë së saj, ju do të arrini hapësirat midis bimëve dhe nuk do t'i dëmtoni ato, ndërsa lironi tokën.

Top Shop Mini Tornadica

Top Shop Tornadica është më i madh, më i përshtatshëm për gërmimin dhe përpunimin e tokës në hapjen dhe mbylljen e sezonit të kopshtarisë, por gjithashtu përdoret edhe për nxjerrjen e barërave të këqija.

Shikoni këtu Pajisje për të punuar tokën Tornadica

Njihuni me avantazhet e Top Shop Tornadica

 • Top Shop Mini Tornadica

  1. Unike

  Janë unike. Dizajni i tyre lejon shpërndarjen e barabartë të ngarkesës në duart, shpinën, shpatullat dhe këmbët.

 • Top Shop Mini Tornadica

  2. Cilësore

  Çdo vegël pune Tornadica prodhohet me dorë duke përdorur metale të forta që sigurojnë cilësi të lartë dhe besueshmëri.

 • Top Shop Mini Tornadica

  3. Lënda nëntokësore

  Parimi kyç i punës me veglat Tornadica është përpunimi i nëntokës, duke mos e dëmtuar strukturën e tokës.

Informacione Shtesë
 • Përmasa e produktit: gjatësia nga 89 cm në 98 cm
 • Diameteri i këmbëve: 8 cm
 • Gjatësia e këmbëve: 11 cm
 • Pesha e produktit: 0,7 kg
Të dhëna teknike
Pesha 0,7 kg
Përmasat Gjatësia 89cm - 98 cm; Diametri i këmbëve: 8 cm; Gjatësia e këmbëve: 11 cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë