Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Masazhues Shiatsu Swing për shpinën dhe qafën Wellneo

Photo
Video
-44%

Çlironi shpinën e lënduar dhe të lodhur me masazhuesin Wellneo® Shiatsu për shpinën dhe qafën. Masazhuesi trajton zona më të mëdha në pjesën e shpinës (veçanërisht pjesën e mesit) dhe kokat masazh fleksibël që ndjekin në mënyrë të përsosur kurbën e shtyllës kurrizore. Është mjaft e lartë për të shkuar nga kocka e bishtit në qafë. Shijoni terapinë me shiatsu, rrotullim, dridhje dhe ngrohje!

Masazhues Shiatsu Swing për shpinën dhe qafën Wellneo

Çmimi: 17,990 Lekë


Oferta: 9,990 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Çlironi shpinën e lënduar dhe të lodhur me masazhuesin Wellneo® Shiatsu për shpinën dhe qafën. Masazhuesi trajton zona më të mëdha në pjesën e shpinës (veçanërisht pjesën e mesit) dhe kokat masazh fleksibël që ndjekin në mënyrë të përsosur kurbën e shtyllës kurrizore. Është mjaft e lartë për të shkuar nga kocka e bishtit në qafë. Shijoni terapinë me shiatsu, rrotullim, dridhje dhe ngrohje!

Më shumë
Detajet e produktit

Relaksoni mëndjen dhe trupin tuaj me një masazh relaksues

Pas një dite të gjatë në punë, të gjithë duhet të gjejmë një moment për t'u çlodhur dhe relaksuar. Kapërcimi i këtij hapi të vogël por vendimtar në mënyrë të pashmangshme çon në rritje të tensionit, acarim, dhe madje dhimbje të muskujve. Në atë moment, është koha për të rivendosur trupin dhe mendjen tuaj me një masazh relaksues.

Nuk ka nevojë të largoheni nga shtëpia juaj - Wellneo® Shiatsu Swing per shpinen dhe shpatullat është një terapist i shkëlqyeshëm masazhi i cili punon me magji në dhimbjen e shpinës dhe lehtëson lodhjen dhe shqetësimet muskulore.

Wellneo Shiatsu Swing Back and Shoulder Massager

Një masazh perfekt në shtëpinë tuaj

Masazhuesi i shpinës dhe shpatullave Wellneo® Shiatsu mbulon zona më të mëdha masazhi në pjesën e shpinës, kështu që është veçanërisht i përshtatshëm për ata persona që kanë probleme me mesin. Për më tepër:

 • ai përmban koka masazhi të rregullueshme dhe fleksibël që përshtaten në mënyrë të përkryer me lakoren S të shtyllës kurrizore.
 • nuk ka nevojë të kaloni shpatullat - ndryshe nga shumica e masazheve; është mjaft e lartë për të shkuar nga kocka e bishtit deri në qafë.
 • ai kryen një mesazh shumë të saktë, duke e bërë atë shumë të lehtë për të goditur të gjitha pikat e duhura.
Wellneo Shiatsu Swing Back and Shoulder Massager

Si funksionon?

Masazhuesi Wellneo® Shiatsu Swing për shpinën dhe qafën siguron një masazh të thellë, të plotë të trupit me 3 programe të llojit automatik të masazhit. Për më tepër, ajo gjithashtu përmban terapi ngrohëse për të rritur efektin e masazhit.

 • Wellneo Shiatsu Swing Back and Shoulder Massager

  Masazh shiatsu swing

 • Wellneo Shiatsu Swing Back and Shoulder Massager

  Masazh rrotullues

 • Wellneo Shiatsu Swing Back and Shoulder Massager

  Masazh me dridhje

 • Wellneo Shiatsu Swing Back and Shoulder Massager

  Terapi me ngrohje

Masazhues 4në1

I vetmi masazhues që ju duhet

Masazhuesi Wellneo® Shiatsu per shpinen dhe qafen mbulon 4 zona masazhi:

 • pjesën e poshtme të shpinës,
 • pjesën e siperme të shpinës
 • të gjithë shpinën,
 • vithet dhe kofshët.

Sigurohuni që të eksploroni edhe masazhin në vend, një opsion i përshtatshëm që përqendrohet në pika të veçanta në shpinë.

Wellneo Shiatsu Swing Back and Shoulder Massager

Masazh intensiv i indeve të thella për të gjithë shpinën dhe shpatullat

Jeta e shpejtë, stresi dhe presioni i vazhdueshëm për të bëre gjërat? Në Wellneo, ne e kuptojmë se çfarë po kaloni. Duke siguruar një masazh intensiv dhe të thellë të indeve për shpinën tuaj, masazhuesi Wellneo® Shiatsu Swing për shpinen dhe shpatullat ju siguron të qëndroni të relaksuar, me energji dhe të gatshëm për të trajtuar sfidat. 4 kokat e saj fleksibël të masazhit shiatsu punojnë shumë ndërsa ju relaksoheni - mbyllni sytë dhe ndjejeni tensionin dhe shqetësimin muskulor të zhduken.

 • Keni nevojë për më shumë? Rregullo intensitetin përmes telekomandës derisa të kesh goditur vendin e ëmbël!
Wellneo Shiatsu Swing Back and Shoulder Massager

Më pak stres

Një tjetër tipar fantastik i këtij masazhuesi është se është i përshtatshëm për tu mbajtur. Keni një nga ato ditë ku gjithçka në punë ndihet stresuese? Thjesht ndizni masazhuesin tuaj dhe lëreni të funksionojë në magjinë e tij.

Qëndrimi në shtëpi, shikimi i TV ose pushimi në ndonjë mënyrë tjetër, është shumë e lehtë ta vendosni, të shijoni masazhin tuaj dhe ta ruani me lehtësi më pas.

Wellneo Shiatsu Swing Back and Shoulder Massager

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star