Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Masazhues Shiatsu 4në1 për qafën dhe shpinën Wellneo

Photo
Video
-43%

Masazhuesi Shiatsu 4në1 ofron një mundesi fantastike të masazhit me opsione plotësisht të personalizuara - teknikë shiatsu, masazh rrotullues, terapi vibruese dhe nxehtësi qetësuese në 4 zona të ndryshme të trupit tuaj - qafë, shpatulla, të gjithë shpinën dhe pjesën e sipërme të këmbëve.

Masazhues Shiatsu 4në1 për qafën dhe shpinën Wellneo

Çmimi: 22,990 Lekë


Oferta: 12,990 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Masazhuesi Shiatsu 4në1 ofron një mundesi fantastike të masazhit me opsione plotësisht të personalizuara - teknikë shiatsu, masazh rrotullues, terapi vibruese dhe nxehtësi qetësuese në 4 zona të ndryshme të trupit tuaj - qafë, shpatulla, të gjithë shpinën dhe pjesën e sipërme të këmbëve.

Më shumë
Detajet e produktit

1.Teknikë Shiatsu që liron tensionin e muskujve dhe largon dhimbjet

Është masazh me origjinë Japoneze që depërton thellë në inde. Shiatsu ndihmon në lirimin e tensionit dhe zvogëlimin e dhimbjeve të muskujve duke shtypur pikat kyçe. Përdoret për ta sjellë trupin në një gjendje ekuilibri, ndërsa largon stresin dhe lehtëson tensionin fizik.

Terapia Shiatsu është e integruar në pjesën e qafës dhe është plotësisht e rregullueshme për nga lartësia. Përshtatet për shumicën e njerëzve për të siguruar mënyrën më të mirë të mundshme për të relaksuar muskujt në qafë ose supe.

2. Masazh me lëvizje rrotulluese që relakson muskujt e shpinës

Masazhi rrotulluese ofron një teknikë që zbaton presion të vazhdueshëm, duke i mbështjellë butësisht lart e poshtë të gjithë muskujt kryesorë të shpinës, përgjatë shtyllës kurrizore. Ky lloj masazhi ka për qëllim të ngrohtë dhe liroj muskujt tuaj, duke i përgatitur më mirë ata për një masazh më të thellë me teknikën shiatsu. Ju jep një ndjesi të mrekullueshme dhe është e përsosur për ta kombinuar atë me nxehtësi qetësuese për të rritur edhe më shumë efektin masazhues.

3. Terapia me ngrohje për qarkullim më të mirë të gjakut

Aplikimi i nxehtësisë në një zonë në trupin tuaj përmirëson rrjedhën e gjakut, që është një mënyrë e shkëlqyeshme për të ulur ngurtësinë e nyjeve dhe rrit efektet relaksusese. Përveç efekteve pozitive që ka në trupin tuaj, ju siguron gjithashtu rehati dhe ndihmon në uljen e stresit.

4. Terapia me vibrim për të lehtësuar ngrutësimin në nyje ose muskuj

Jo vetëm shpina, por edhe kofshët tuaja mund të jenë të ngurta, veçanërisht kur qëndroni gjatë gjithë ditës ulur. Për shkak se mendojmë gjithmonë për rehatinë tuaj, kemi shtuar masazh dridhjeje në pjesën kur qëndroni ulur për të stimuluar qarkullimin e gjakut edhe në këtë zonë.

100% masazh i personalizuar

 1. 5, 10, 15 minuta
 2. Zona e qafës/shpatullës (lartësi e rregullueshme)
 3. Masazh rrotulluese për zonën e shpinës
  Masazh Shiatzu(masazh më e thellë dhe më e fuqishme)
  Masazh i veçantë (për pika të caktuara në shpinë)
 4. Masazh i thellë përgjatë shpinës në pjesën e poshtme / të sipërme / të plotë
 5. Masazh me dridhje me 2 intensitete në zonën kur uleni
  Nxehtësi qetësuese në nyje që prek të gjithë pjesën e trupit
Wellneo 4in1 Total Back And Neck Shiatsu Massager

6 avantazhe shëndetsore të masazhit

Wellneo 4in1 Total Back And Neck Shiatsu Massager

Largon tensionin e muskujve në qafë, shpinë dhe shpatulla

Wellneo 4in1 Total Back And Neck Shiatsu Massager

Lehtëson dhimbjen në pjesën e poshtme të shpinës

Wellneo 4in1 Total Back And Neck Shiatsu Massager

Liron ngurtësinë në pjesën e sipërme të këmbëve (kofshë)

Wellneo 4in1 Total Back And Neck Shiatsu Massager

Përmirëson qarkullimin e gjakut

Wellneo 4in1 Total Back And Neck Shiatsu Massager

Ndihmon në lehtësimin e dhimbjeve në pjesën e sipërme të trupit

Wellneo 4in1 Total Back And Neck Shiatsu Massager

Anti stres

Çfarë thonë përdoruesit tanë?

Kur punoj 12 orë, një orar të plotë, ndjehem e stërlodhur. Të gjithë muskujt më dhëmbin.

Ulem në të, e ndez dhe thjesht mund të ndiej gjithë tensionin dhe gjithë muskujt duke u relaksuar, ndiej ngrohtësinë dhe thjesht shplodhem plotësisht. Kjo është vetëm ajo që ju nevojitet në fund të një dite të gjatë dhe të lodhshme.

Oh, për mua programi Shiatsu është një kënaqësi e vërtetë. Më bënë të ndjehem i  relaksuar në sekonda. Me të vërtetë me ka ndihmuar me zonat e mia problematike kudo që kisha dhimbje dhe thjesht ndjehem perfekt kurdo që e përdor. Edhe më mbresëlënës është programi i rrotullimeve që lëviz lart e poshtë shpinës. Të jep ndjenjën e rehatisë dhe relaksit kurdo që ke nevoj.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star