Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Jastëk klasik Begonia

Photo
Video
-50%
Begonia një jastëk klasik i thjeshtë, që ofron rehati dhe mbështetje që ju nevojitet për pozicion sa më të shëndetshëm të qafës dhe një gjumë të mirë. Mbushur me mikrofibra Wellsleep® për butësi të plotë, ajrosje maksimale dhe i reziston natyrshëm lagështirës, ​​aromave dhe njollave. Mbushja mund të shtohet ose hiqet për të dhënë lartësinë dhe qëndrueshmërinë që dëshironi. Përmasa e jastëkut është 50x70cm dhe lahen në lavatriçe në 40°C.
Jastëk klasik Begonia

Çmimi: 3,990 Lekë


Oferta: 1,990 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë
Begonia një jastëk klasik i thjeshtë, që ofron rehati dhe mbështetje që ju nevojitet për pozicion sa më të shëndetshëm të qafës dhe një gjumë të mirë. Mbushur me mikrofibra Wellsleep® për butësi të plotë, ajrosje maksimale dhe i reziston natyrshëm lagështirës, ​​aromave dhe njollave. Mbushja mund të shtohet ose hiqet për të dhënë lartësinë dhe qëndrueshmërinë që dëshironi. Përmasa e jastëkut është 50x70cm dhe lahen në lavatriçe në 40°C.
Më shumë
Detajet e produktit

Investoni në një jastëk të ri luksoz dhe me çmim të përballueshëm

Ashtu si çdo aksesorë në dhomën e gjumit, edhe jastëkët duhet të lahen rregullisht dhe të zëvendësohen për të mbajtur një mjedis të sigurt dhe higjienik gjumi, në të cilin mund të mbështetni kokën dhe të merrni frymë gjatë natës. Jastëku klasik Begonia kombinon dizajnin tradicional me materiale moderne dhe me cilësi të lartë për të dhënë një jastëk që do të qëndrojë i freskët, me vëmendjen ndaj detajeve që prisni nga Dormeo, ekspert i gjumit.

Dormeo Begonia Pillow Classic

Super rehati

Çelësi për një jastëk të shkëlqyer është mbushja. Tradicionalisht kjo ishte me pupla rose ose pate, por tani ka një material që ofron butësinë dhe volumin e puplës, pa asnjë nga disavantazhet. Mikrofibrat Wellsleep® janë sekreti i vetë Dormeo-s për më shumë rehati. Duke krijuar mijëra xhepa ajri, ato ofrojnë një kombinim fitues ngrohtësie, butësie dhe mbështetjeje, si dhe rezistojnë natyrshëm ndaj lagështirës, njollave, aromave dhe mykut.

Dormeo Begonia Pillow Classic

Dizenjuar për çdo pozicion gjumi

Dizajni tradicional i jastëkut klasik Dormeo Begonia është i përsosur për të gjithë ata që flenë - përmbys, anash ose me shpinë. Jastëku është me zinxhir i cili ju lejon të hiqni ose shtoni mbushjen e tij për të rregullar lartësinë dhe fortësinë sipas deshirës tuaj. Mbulesa është bërë nga një pëlhurë e bardhë e lëmuar me qepje që krijon xhepa të fryrë në sipërfaqe, të mbushura me më shumë fibra Wellsleep® për rehati më të madhe.

Dormeo Begonia Pillow Classic

Lehtësi në mirëmbajtje

Jastëku mund të lahet plotësisht në lavatriçe në 40°C për higjienë maksimale dhe thahet shpejt. Me përmasë 50x70 cm, përshtatet pothuajse me të gjithë këllëfët e jastëkeve standart dhe është pjesë e koleksionit ekskluziv Dormeo Begonia , duke sjellë më shumë rehati dhe stil në dhomat tuaja të gjumit.

Dormeo Begonia Pillow Classic
Të dhëna teknike
Linja Dormeo Comfort
Programi Dormeo Fjetja

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë