Nuk keni produkte në shportë

Provo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Zgarë Elektrike Deluxe Delimano

Photo
Video
-40%

Gëzoni shijen e pamposhtur të ushqimit të pjekur gjatë gjithë vitit me ndihmën e Delimano Table Grill Griddle Deluxe Noir. Kjo skarë pa tym përmban anën e rrafshët dhe atë me vija për receta të ndryshme dhe veshjen jo-ngjitëse Whitford për përvojën e pjekjes së përsosur. Zona e gatimit 51,5 x 25 cm.

Zgarë Elektrike Deluxe Delimano

Çmimi: 11,990 Lekë


Oferta: 7,194 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Gëzoni shijen e pamposhtur të ushqimit të pjekur gjatë gjithë vitit me ndihmën e Delimano Table Grill Griddle Deluxe Noir. Kjo skarë pa tym përmban anën e rrafshët dhe atë me vija për receta të ndryshme dhe veshjen jo-ngjitëse Whitford për përvojën e pjekjes së përsosur. Zona e gatimit 51,5 x 25 cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Shijoni barbeque pavarësisht motit me zgarën Delimano

Dëshironi një panine të thekur në mënyrë të përsosur me djathë të shkrirë, të kompletuar me një zgarë, me prekjen e një butoni? Po në lidhje me një burger të shijshëm me lëng, të gatuar ashtu si ju pëlqen, ose një biftek të butë? Delimano' Table Grill dhe Griddle Deluxe Noir ju jep të gjitha këto me prekjen e një butoni, dhe ky është vetëm fillimi i fuqive të tij.

Delimano Table Grill And Griddle Deluxe Noir

Sipërfaqe e madhe për gatime zgare në të dy anët për të gjitha llojet e vakteve të shijshme

Ideale për festa, dreka apo edhe vetëm për një darkë të veçantë të premten në mbrëmje, kjo skarë e zgjuar është mjaft tërheqëse për sytë për tu ulur në tryezën tuaj të ngrënies. Ka një zonë gatimi me madhësi të mirë 51,5 x 25 cm e cila shtrihet mbi dy pjata, kështu që ju mund të gatuani sa më pak ose aq ushqim sa ju nevojitet, dhe nxehet shpejt në mënyrë që të mos prisni shumë.

E përshtatshme për mëngjes, drekë dhe darkë, kjo skarë e gjithanshme është ideale për krijimin e të gjitha llojeve të pjatave të shijshme:

 • ana e sheshtë e bën atë të shkëlqyeshme për vezët, ushqimet e detit ose burgerët,
 • ndërsa ana e majës është e shkëlqyeshme për proshuta, biftek, qofte, perimeve, peshk dhe shumë më tepër.
Delimano Table Grill And Griddle Deluxe Noir

Funksionale

Kjo skarë funksionale - meqenëse është e mbyllur ndihmon në ruajtjen e temperaturës pa njolla të nxehta dhe të ftohta, pa humbje të temperaturës, gjë që mundëson rezultate perfekte dhe madje të barabarta. Korniza, tabaka që pikon dhe sipërfaqja e gatimit janë plotësisht të ndashme, dhe ju mund të lani tabakan në lavastovilje.

Me kontrollet e ndryshueshme të temperaturës në 5 nivele nga 80 në 220 °C, ju mund të gatuani biftekë për të gjithë në tryezë.

 • Delimano Table Grill And Griddle Deluxe Noir

  Sipërfaqe e madhe

 • Delimano Table Grill And Griddle Deluxe Noir

  Kontroll temperature, 5 nivele

 • Delimano Table Grill And Griddle Deluxe Noir

  Veshje jo ngjitëse me cilësi të lartë Whitford Nonstick

 • Delimano Table Grill And Griddle Deluxe Noir

  Dizajn i lehtë dhe kompakt

 • Delimano Table Grill And Griddle Deluxe Noir

  Detachable grilling surface

 • Delimano Table Grill And Griddle Deluxe Noir

  Dishwasher safe dripping plate

Veshje Whitford

Delimano Table Grill dhe Griddle Deluxe Noir me veshje Whitford me cilësi tepër të lartë, e cila është rezistente ndaj gërvishtjeve dhe parandalon ushqimin të ngjitet në sipërfaqe. Kjo do të thotë që i gjithë ushqimi juaj do të qëndrojë në formën e tij, pa copa të mëdha mishi, perime ose djathë të ngjitur në sipërfaqe. Kjo gjithashtu do të thotë që ju nuk do të kaloni orë të tëra duke pastruar ushqim e djegur në skarë.

Delimano Table Grill And Griddle Deluxe Noir

Pajisje e përsosur për ambjent të brëndshëm

Me Delimano Table Grill dhe Griddle Deluxe Noir mund të shijoni gatime zgare pa tym të bezdisshëm. Tiganisja pa tym ju siguron ushqim më të shëndetshëm me shijen e skarës origjinale që doni. Mund ta përdorni në tryezën tuaj të kuzhinës, në ballkon, tarracë apo kopsht dhe të mos shqetësoni askënd me tym.

Delimano Table Grill And Griddle Deluxe Noir
Të dhëna teknike
Funksione Shtesë Power: 2200 W; Voltage: 220-240 V; Frequency: 50/60 hz
Përmasat Unit size: 59.5 x 31.9 x 7.25cm; Grilling plate: 51.5 x 25cm (1.287,5 cm2)

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star