Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY me super ulje deri në 70%

Nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

Nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Hekur portativ Rovus

Photo
Video

Sillini pamje të re pëlhurave tuaja me metodat më të sigurta dhe më efikase për të hequr rrudhat - deri në 5 herë më shpejt dhe shumë më të buta sesa me hekurosjen e zakonshme. Eleminon aromat e pakëndshme, heq rrudhat dhe dezinfekton rrobat tuaja me anë të avullit në mënyrë efektive.

 • Largon rrudhat e vështira.
 • Ofron një zgjidhje të shkëlqyer dhe të lehtë për hekurosjen e perdeve të varura.
 • Përdoret në çdo pëlhurë.
 • Perfekt për përdorim në shtëpi, zyrë apo udhëtime.

 

Hekur portativ Rovus
3,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkti mund të poroistet, dorëzimi pas 2 muajsh.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Sillini pamje të re pëlhurave tuaja me metodat më të sigurta dhe më efikase për të hequr rrudhat - deri në 5 herë më shpejt dhe shumë më të buta sesa me hekurosjen e zakonshme. Eleminon aromat e pakëndshme, heq rrudhat dhe dezinfekton rrobat tuaja me anë të avullit në mënyrë efektive.

 • Largon rrudhat e vështira.
 • Ofron një zgjidhje të shkëlqyer dhe të lehtë për hekurosjen e perdeve të varura.
 • Përdoret në çdo pëlhurë.
 • Perfekt për përdorim në shtëpi, zyrë apo udhëtime.

 

Më shumë
Detajet e produktit

E lodhshme të sillesh rreth tavolinës së hekurosjes? Kur ishte hera e fundit që keni provuar ti keni çërçafët tuaj të freskët dhe me aromë sikur të jenë të ri?

Hekuri Rovus me avull ju bën ti thoni lamtumirë këtyre punëve përgjithmonë – freskoni dhe hekurosni rrobat tuaja dhe pulovrat me avull kurdo dhe kudo që të jeni pa asnjë mundim!

Rezultate mbreslënëse dhe të shpejta në çdo pëlhurë.

Hekuri portativ Rovus ofron çdo gjë që ju prisni nga një hekur klasik dhe më shumë. Ai zevëndëson nevojën e një tavoline hekurosje dhe hekuri të zakonshëm – ky hekur është projektuar posaçërisht për nevoja të shpejta në çdo lloj pëlhurë apo sipërfaqeje.

 • Largon rrudhat e vështira.
 • Ofron një zgjidhje të shkëlqyer dhe të lehtë për hekurosjen e perdeve të varura.
 • Përdoret në çdo pëlhurë.
 • Perfekt për përdorim në shtëpi, zyrë apo udhëtime.

Dezinfektim efektiv për një ambient shtëpie.

Gjithashtu do të vlerësoni dezinfektimin efektiv që largon aromat nga shtëpia juaj, merimangat dhe bakteret – thjeshtë duke shtuar ujë dhe kalimi për ta ngrohur, ju mund tju shpëtojë ndënjë grimcë pëlhure e dëmshme dhe alergjike që shkakton irritacion të lëkurës dhe vështirësi në frymëmarrje.

I lëvizshëm dhe i lehtë për të arritur zonat e vështira.

Për shkak se është i lëvizshëm dhe i lehtë, hekuri Rovus ju lejon që të hekurosni në çdo vënd sado të vështirë në shtëpin tuaj, që skeni mundur deri më sot. Ai gjithashtu:

 • Është i përshtatshëm për të gjitha llojet e rrobave, duke përfshirë ato prej leshi dhe me thurje.
 • Pastron në tapicerit e mobiljeve, qelq, plastikë, qeramikë…
 • Pastron në mënyrë të përkryer lëkurën dhe kamoshin.
 • Nuk lë gjurmë në pëlhura gjatë proçesit të avullimit.
 • Nuk i prish rrobat delikate.

Funksion mbinxehje, ruajta dhe karakteristikat.

Hekuri rovus nxehet shpejt për të shkurtuar kohën e punëve tuaja. Ka funksion mbrojtje, mbinxehje dhe fiket kur arrin 140º C. Karakteristikat përfshijnë:

 • Depozitë 200 ml uji e cila lejon dëri në 45 min hekurosje
 • Kordoni elektik 1.65 m
 • Ndizet në 60 sekonda
 • 1x furçë për pëlhurat
 • 1x heqës pluhuri
 • 1x manual përdorimi
 • 1x gotë matëse

ROVUS PORTABLE GARMENT STEAMER

Të dhëna teknike
Add Info Voltazhi: 220V
Përmasat 200 ml water tank, 1,65 m power cord

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë