Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Pantofla Wonderwool Dormeo

Photo
Video
-50%

Sigurohuni që të jeni gati për dimër me një palë pantofla të reja të ngrohta dhe të buta Wonderwool. Të bëra nga një përzierje materialesh prej 35% lesh dhe 65% poliester, ato janë të buta, të rehatshme dhe më e rëndësishmja, ato janë super të ngrohta, kështu që këmbët tuaja nuk do të ndjejnë më kurrë të ftohtin. Këtë vit qëndroni ngrohtë me këto pantofla prej leshi Merino.

Pantofla Wonderwool Dormeo

Çmimi: 2,290 Lekë


Oferta: 1,145 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Për më shumë zgjidhni një opsion.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Sigurohuni që të jeni gati për dimër me një palë pantofla të reja të ngrohta dhe të buta Wonderwool. Të bëra nga një përzierje materialesh prej 35% lesh dhe 65% poliester, ato janë të buta, të rehatshme dhe më e rëndësishmja, ato janë super të ngrohta, kështu që këmbët tuaja nuk do të ndjejnë më kurrë të ftohtin. Këtë vit qëndroni ngrohtë me këto pantofla prej leshi Merino.

Më shumë
Detajet e produktit

Pantoflat e fundit që do të blini

Të buta, të ngrohta, komode dhe të bëra nga leshi Merino, këmbët tuaja do të dashurohen me to që në prekjen e parë. Mbani këmbët tuaja ngrohtë falë këtyre pantoflave nuk do të ndjeni me ftohtë. Pantofla Wonderwool = këmbë të lumtura.

Dormeo Wonderwool Home Slippers

Shijoni përfitimet e leshit

Leshi i deleve është thurur në pëlhurë për më shumë se 10.000 vjet dhe leshi është ende gur themeli i tekstilit për veshje dhe shtrat. Fijet e holla dhe rezistente izolohen nga të ftohtit dhe nxehtësia, ruan temperaturën konstante të trupit dhe krijon një mikroklimë ideale për t'u rigjeneruar dhe çlodhur.

  • Dormeo Wonderwool Home Slippers

    Thuhet se nëse i mbani këmbët ngrohtë, nuk do të ndiheni më të ftohtë dhe këto pantofla janë perfekte për këtë punë. Një dhuratë e përkryer, komode për ju dhe të dashurit tuaj.

  • Dormeo Wonderwool Home Slippers

    Mbajtja e këpucëve të forta dhe të ngushta që nuk përkulen ose qe nuk ajrosen mund të jetë e rëndësishme për punë, por në shtëpi mund t'i lini këmbët tuaja të shijojnë gamën e tyre të plotë të lëvizjes - shtrirje, përkulje dhe sigurim që muskujt dhe kockat të qëndrojnë të shëndetshme. Ka diçka të veçantë, të veshësh pantoflat kur kthehesh në shtëpi. Kur e bëni këtë, ju e dini se jeni në vendin tuaj të lumtur.

Përzierje leshi për ngrohtësi dhe qëndrueshmëri

Leshi është përdorur për mijëra vjet për shkak të butësisë dhe ngrohtësisë së tij të jashtëzakonshme. Shtimi i poliesterit në lesh i jep materialit qëndrueshmëri më të madhe, kështu që duket dhe ndjehet më mirë për më gjatë. Një kombinim perfekt materialesh prej 35% lesh dhe 65% poliester. Një taban që nuk rrëshqet ju mban të sigurt në të gjitha sipërfaqet e dyshemesë, ndërkohë që i mban këmbët tuaja të ngrohta.

Dormeo Wonderwool Home Slippers

Perfekte për dhuratë, të disponueshme në katër madhësi

Merrni një palë pantofla shtëpie Dormeo Wonderwool për vete ose si dhuratë për një të dashur këtë sezon. Pantoflat vijnë në ngjyrë bezhë klasike me një zbukurim të bardhë dhe janë të disponueshme në katër madhësi: 36-37, 38-39, 40-41, 42-43. Vini re se për shkak të përdorimit të leshit, pantoflat mund të lahen vetëm me dorë.

Dormeo Wonderwool Home Slippers

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë