Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Set Warm Hug për fëmijë 2022 Dormeo

Photo
Video
-69%

Seti me push dhe komod i batanijes dhe jastëkut, me të cilin fëmijët do të kënaqen duke u përqafuar dhe strukur gjatë lojës ose gjumit. Seti, pjesë e festës së 10-vjetorit të Warm Hug, është dhurata perfekte, praktike dhe e lezetshme. E punuar me materiale cilësore, në 2 versione: rozë me lama dhe gri me dino, e cila shkëlqen në errësirë. Lahet plotësisht në 30°C, madhësia e batanijes 130x190, jastëku 37x37.

Set Warm Hug për fëmijë 2022 Dormeo

Çmimi: 7,990 Lekë


Oferta: 2,490 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Për më shumë zgjidhni një opsion.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Seti me push dhe komod i batanijes dhe jastëkut, me të cilin fëmijët do të kënaqen duke u përqafuar dhe strukur gjatë lojës ose gjumit. Seti, pjesë e festës së 10-vjetorit të Warm Hug, është dhurata perfekte, praktike dhe e lezetshme. E punuar me materiale cilësore, në 2 versione: rozë me lama dhe gri me dino, e cila shkëlqen në errësirë. Lahet plotësisht në 30°C, madhësia e batanijes 130x190, jastëku 37x37.

Më shumë
Detajet e produktit

Një traditë e ngrohtë që fëmijët do ta pëlqejnë

Dormeo Warm Hug ka 10 vjet që përhap butësinë, ngrohtësinë dhe gëzimin e një përqafimi. Për këtë rast të veçantë, koleksioni Warm Hug përfshin edhe 2 sete tradicionale batanije dhe jastëk dedikuar fëmijëve, me 2 dizajne dhe ngjyra të bukura. Printimi i lamës ose dinos shkëlqen në errësirë, duke i bërë ditët dhe netët e ftohta edhe më magjike dhe të paharrueshme, duke qenë brenda ose jashtë. Falë butësisë së saj, fëmijëve do t'u pëlqejë të përqafohen me të ndërsa pinë çokollatë të nxehtë me marshmallow.

Dormeo Warm Hug Kids Set 2022 Dormeo Warm Hug Kids Set 2022

Bëjeni qëndrimin brënda më argëtues

Ndërsa ditët bëhen më të shkurtra dhe më të ftohta, ne të gjithë do të kalojmë më shumë kohë në shtëpi dhe kjo mund të jetë veçanërisht e vështirë për fëmijët që duan të luajnë jashtë. Me këtë set batanije dhe jastëk, ju do t'u jepni atyre një arsye për të ardhur në shtëpi dhe për t'u ngrohur, për t'u strukur në divan me një libër të mirë duke pirë çokollatë të nxehtë me marshmallow. Meqenëse është perfekte për t'u marrë me vete, me siguri do të bëhet edhe batanija e tyre e preferuar për gjumë, qoftë në shtëpi apo kopsht fëmijësh.

Dormeo Warm Hug Kids Set 2022

Vajza ime e merr batanijen me vete kudo që shkon. Për këtë arsye, më pëlqen që lahet.
(Vesna, Slovenia)


(Ana, Slovenia)

Djali dhe vajza ime e përdorin atë për të rikrijuar skena nga librat që lexojnë. Ditën tjetër ata e bënë pelerina dhe u bënë kalorës duke luftuar me një dragua.
(Peter, Slovenia)

Ngjyra dhe modele simpatike, një batanije me dhjetëra përdorime

Ky set ekskluziv vjen me një batanije shumëngjyrëshe 130x190 cm, me ngjyrën rozë ose blu me dinosaur, dhe përdorime të panumërta në shtëpi dhe jashtë.

 • Vendoseni në shtrat për pak më shumë ngrohtësi.
 • Modeli si në batanije ashtu edhe në jastëk ka një efekt të veçantë, që shkëlqen në errësirë, për t'i bërë më emocionuese kohën e gjumit.
 • Përdoreni në divan kur shikoni TV ose lexoni një libër.
 • Përdorni butonat e kapëses dhe vishni si shall ose për të bërë një xhep për këmbët.
 • Vendoseni në dysheme për të krijuar një hapësirë të sigurt për të luajtur ose për të fjetur.
 • Mbani në makinë për udhëtime më luksoze ose për të marrë pak nga komoditeti i shtëpisë kudo që të jeni.
 • Dormeo Warm Hug Kids Set 2022 Dormeo Warm Hug Kids Set 2022 Dormeo Warm Hug Kids Set 2022 Dormeo Warm Hug Kids Set 2022
 • Dormeo Warm Hug Kids Set 2022
 • Dormeo Warm Hug Kids Set 2022

Për pushimin dhe sigurinë e fëmijës tuaj gjatë natës

Miliona fëmijë përjetojnë frikën e errësirës gjatë natës dhe prindërit përpiqen të gjejnë një zgjidhje. Seti Dormeo Warm Hug për fëmijë ka një printim unik me shkëlqim në errësirë, i cili krijon dritë shkëlqyese dhe krijon një atmosferë të bukur. Fëmijët tuaj do të ndihen të sigurt dhe ju do t'i ndihmoni ata të pushojnë e flenë të qetë.

Për më tepër, pëlhura dhe printimi me shkëlqim janë jo toksike, ndaj mos u shqetësoni për sigurinë e fëmijës suaj.

Dormeo Warm Hug Kids Set 2022

Zbuloni jastëkun më të përqafueshëm në botë

Sekreti i jastëkut tepër të përqafueshëm është mbushja e mikrofibrave Wellsleep®, siç përdoret në jastëkët me cilësi të lartë Dormeo. Këto japin një volum të lehtë dhe të ajrosur me një butësi të lehtë që ndihet mirë për ta mbajtur ose mbështetur kokën. Struktura unike e fibrave krijon xhepa ajri që e bëjnë jastëkun të ajroset dhe ndihmojnë në mbajtjen e tij të thatë, të freskët dhe higjienike. Mbulesa e jastëkut është e lëmuar nga njëra anë dhe ka një model të lezetshëm për fëmijë nga ana tjetër, për një kontrast që duket dhe ndihet i mrekullueshëm.

Dhurata perfekte për këtë Krishtlindje

Seti Warm Hug për fëmijë është dhurata perfekte për këtë Krishtlindje – argëtuese, praktike dhe e aftë për të dhënë gëzim shumë kohë pas përfundimit të sezonit. Më e mira nga të gjitha për fëmijët aktivë dhe prindërit e shqetësuar, i gjithë kompleti seti lahet në 30°C dhe thahet shpejt, kështu që batanija dhe jastëku juaj i preferuar nuk do të jenë kurrë jashtë funksionit për një kohë të gjatë.

Dormeo Warm Hug Kids Set 2022
Dormeo Warm Hug Kids Set 2022

Warm Hug 10 vjet - Rëndësia e përqafimit të fëmijës suaj - 7 përfitime të mahnitshme

Më shumë

Të dhëna teknike
Linja Dormeo Essence
Programi Dormeo Salloni

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star