Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Jastëk Siena Klasik V4 Dormeo

Photo
Video
-30%

Jastëk klasik Siena i butë, i ngrohtë, shumë komod dhe mund të përdoret gjatë gjithë vitit. Jastëku është me material mikrofibër për tu përshtatur në mënyre perfekte. Ideal për të gjitha pozicionet e gjumit. Lahet në 60 ℃, temperaturë që shkatërron marimangat e pluhurit. Përmasa 50x70 cm. 

Jastëk Siena Klasik V4 Dormeo

Çmimi: 3,990 Lekë


Oferta: 2,790 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Për më shumë zgjidhni një opsion.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Jastëk klasik Siena i butë, i ngrohtë, shumë komod dhe mund të përdoret gjatë gjithë vitit. Jastëku është me material mikrofibër për tu përshtatur në mënyre perfekte. Ideal për të gjitha pozicionet e gjumit. Lahet në 60 ℃, temperaturë që shkatërron marimangat e pluhurit. Përmasa 50x70 cm. 

Më shumë
Detajet e produktit

Jastëk klasik për një gjumë përrallorë

Jastëku klasik Dormeo Siena do t'ju dhurojë gjumë komod gjatë gjithë vitit. Ky jastëk i mrekullueshme, i butë është bërë prej nje materiali me qepje në një model të bukur zig-zag, ka kontur blu elegant rreth skajeve dhe është e mbushur me mikrofibra të avancuara Wellsleep® për të siguruar ajrosje të plotë dhe butësi ekstreme.

Materiale cilësore

Jastëku klasik Dormeo Siena është me material me mikrofibra Softdream të cilët dihet se janë të forta, rezistent ndaj tërheqjeve dhe tkurrjes, thahen shpejt dhe janë të qëndrueshme. Falë këtij materiali, ju do të jeni në gjendje të shijoni komoditetin e jastëkut tuaj për një kohë të gjatë, pa e parë atë të humbasë formën, ngjyrën ose vetitë e sipërfaqes.

Mikrofibrat Wellsleep® për më shumë ajrosje dhe butësi

Mbushja e jastëkut klasik Siena është bërë nga mikrofibra të avancuara Wellsleep® për ta bërë atë të ajroset lehtësisht dhe të jetë i butë. Struktura unike e këtyre mikrofibrave krijon xhepa ajri, të cilat shtojnë një vëllim shtesë në jastëk duke e bërë atë jashtëzakonisht të butë. Mikrofibrat e avancuara Wellsleep® gjithashtu janë të qepura në kellef për ta bërë atë edhe më të butë në prekje.

Formë klasike e përshtatshme për këdo

Jastëku vjen në 3 përmasa dhe është i përshtatshëm për të gjitha pozicionet e gjumit: anësh, me shpinë ose me bark. Jastëku klasik Siena lahet në 60°C - një temperaturë që shkatërron marimangat e pluhurit, kështu që të siguroheni që gjithmonë jeni duke fjetur në një sipërfaqe të pastër dhe të freskët.

Të dhëna teknike
Linja Dormeo Comfort
Programi Dormeo Fjetja

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë