Nuk keni produkte në shportë

Provo

Jorgan i Lehtë Siena V3 Dormeo

Photo
Video

Jorgan i lehtë Siena është i butë, i rehatshme dhe ajroset lehtesisht me veti të mëdha termike. Është ideal për njerëzit e prirur ndaj alergjive. Mund të lahet në lavatriçe me 60 °C, temperaturë që vret marimangat e pluhurit. 2 përmasa në dispozicion: 140x200 cm dhe 200x200 cm.

Jorgan i Lehtë Siena V3 Dormeo
4,490 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Për më shumë zgjidhni një opsion.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Jorgan i lehtë Siena është i butë, i rehatshme dhe ajroset lehtesisht me veti të mëdha termike. Është ideal për njerëzit e prirur ndaj alergjive. Mund të lahet në lavatriçe me 60 °C, temperaturë që vret marimangat e pluhurit. 2 përmasa në dispozicion: 140x200 cm dhe 200x200 cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Jorgan i lehtë mund të përdoret edhe në verë

Jorgani i lehtë Dormeo Siena është zgjedhja juaj më e mirë për netët e verës. Lejon trupin tuaj të marrë frymë falë përdorimit të materialeve të përparuara, kështu që do të ndiheni të freskët dhe rehat gjatë gjithë natës. Është bërë prej pëlhure të lëmuar me qepje në një model të këndshëm xhepash të fryrë, që lejojnë ajrosjen dhe e bëjnë jirganin jashtëzakonisht të butë.

Materiale cilësore

Jorgan i lehtë Dormeo Siena është bërë nga mikrofibra Softdream të cilat janë të forta, rezistente, thahen shpejtë dhe janë të qëndrueshme. Falë këtij materiali, jorgani juaj nuk do të ndryshojë formën, ngjyrën ose strukturën e tij dhe ju do të jeni në gjendje të shijoni komoditetin e tij më gjatë

I butë dhe lehtësisht i ajrosshëm

Mbushja është bërë nga mikrofibra të përparuara Wellsleep® (200 gm2) të cilat e bëjnë këtë jorgan lehtësisht të ajrosshëm dhe shumë të butë. Struktura unike e këtyre mikrofibrave krijon xhepa ajri, duke shtuar një vëllim shtesë në jorgan. Jorgani ka një qepje të bukur zig-zag, i cili duket mirë, por gjithashtu ka një funksion praktik - sigurohet që mbushja të jetë shpërndarë në mënyrë të barabartë dhe parandalon që ajo të çrregullohet në cepa.

Karakteristikat praktike për përdorim të përshtatshëm

Jorgan i lehtë Siena lahet plotësisht në 60 °C - një temperaturë që vret marimangat e pluhurit, kështu që ju të mund të flini në mënyrë paqësore në një mjedis gjithmonë të freskët dhe të pastër. Falë materialeve të përparuara, thahet shpejtë, por sigurohuni që ta tundni rregullisht gjatë tharjes për të rishpërndarë mbushjen. Jorgani Dormeo Siena është në dispozicion në 2 përmasa: 140 x 200 dhe 200 x 200 cm.

Të dhëna teknike
Linja Dormeo Comfort
Mbulesa 100% polyester
Mbushja 100% polyester (Wellsleep® advanced)
Programi Dormeo Fjetja
Përmasat 140x200 cm; 200x200 cm
Stina të gjithë vitin

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia