Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Set Këllëfësh Nordic Muse V1 Dormeo

Photo
Video
-40%

Seti i këllëfëve Dormeo Nordic Muse me materiale natyrale për rehati dhe luks të shtuar. Seti Nordic Muse përbëhet nga një këllëf jorgani dhe një këllëf jastëku me material pambuk saten. Përmasë 140x200cm dhe 200x200cm.

Set Këllëfësh Nordic Muse V1 Dormeo

Çmimi: Nga 6,990 Lekë Deri në


Oferta: Nga 4,190 Lekë Deri në

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Për më shumë zgjidhni një opsion.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Seti i këllëfëve Dormeo Nordic Muse me materiale natyrale për rehati dhe luks të shtuar. Seti Nordic Muse përbëhet nga një këllëf jorgani dhe një këllëf jastëku me material pambuk saten. Përmasë 140x200cm dhe 200x200cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Sillni butësi e qetësi në dhomën tuaj të gjumit

Seti i këllëfëve Dormeo Nordic Muse me materiale natyrale për rehati afatgjatë dhe luks të shtuar. Seti Nordic Muse përbëhet nga një këllëf jorgani dhe një këllëf jastëku me material pambuk saten.

Seti është me material pambuk saten të pastër me një teksturë luksoze dhe me shkëlqim. Material shumë i butë dhe shumë i këndshëm në prekje.

Seti i këllëfeve është i disponueshëm në 3 ngjyra: jeshile e errët, lejla dhe gri.

Dormeo Bedding Set Dormeo Bedding Set Dormeo Bedding Set

Pse pamja e duhur ka rëndësi

Dekorimi i shtëpisë nuk ka të bëjë vetëm me mënyrën se si duket por ka të bëjë edhe me atë se si shtëpia juaj ju bën të ndiheni. Zgjedhja e duhur e ngjyrave, modeleve dhe materialeve, ato që ju përshtaten, mund të ndihmojnë në krijimin e një ambjenti që e bën çdo ditë më të këndshme, relaksuese dhe të çmuar, qoftë vetëm apo me njerëzit e dashur. Kjo është arsyeja pse është e rëndësishme të zgjidhni një set këllëfësh që pasqyron stilin tuaj dhe pse ky set i ri me një dizajn me motive mund të jetë pikërisht ajo që kërkoni.

Dormeo Bedding Set

Tre ngjyra

Çdo këllëf jastëku dhe jorgani janë të kthyeshme, në njërën anë një ngjyrësh dhe ne anën tjetrën një dizajn me motive, për të sjellë qetësi në shtëpinë tuaj. Kombinojini dhe përshtatini anët për të krijuar pamje të reja dhe për ta mbajtur dhomën tuaj të gjumit të duket e freskët dhe me stil.

Dormeo Bedding Set Dormeo Bedding Set Dormeo Bedding Set Dormeo Bedding Set

100% pambuk, me një thurje luksoze saten

Pambuku është tërësisht natyral dhe jo alergjik, materiali ideal për t'u përdorur për aksesorët e gjumit. Kur pambuku kthehet në pëlhurë, endja e përdorur ka ndikimin më të madh në pamjen dhe ndjesinë e tij. Një thurje saten ka më shumë fije vertikale se horizontale, gjë që e bën pambukun më të lëmuar dhe më të zhdërvjellët.

Dormeo Bedding Set

Lehtësi në mirëmbajtje, 2 përmasa

Si këllëfi i jorganit ashtu edhe këllëfët e jastëkëve vijnë me një mbyllje klasike me zinxhir që e bën të lehtë ndërrimin. Seti lahet në lavatriçe në 60°C për më shumë higjienë, me ngjyra pastel që duken të freskëta larje pas larje.

Ky set është i disponueshëm në 2 përmasa: 140x200cm (me 1 këllëf jastëku) dhe 200x200 (me 2 këllëf jastëku).

  • Dormeo Bedding Set

    140x200cm (me 1 këllëf jastëku)

  • Dormeo Bedding Set

    200x200cm (2 këllëf jastëku)

Të dhëna teknike
Linja Dormeo Heritage
Programi Dormeo Salloni

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë