Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Jorgan i lehtë My Comfortable

Photo
Video
-40%

Harrojini netët e gjata pa gjumë duke u rrotulluar dhe lëvizur, ju prezantojmë jorganin e ri të lehtë dhe të ajrosshem i cili është krijuar posaçërisht për muajt më të nxehtë. Me një mbulesë që ndihet e butë dhe komode, dhe një mbushje me mikrofibra Wellsleep® për volum dhe termorregullim, ndjehet mirë të flesh ose të mbështillesh. E disponueshme në ngjyrë të bardhë me bordurë argjendi, me permasa 140x200cm dhe lahet në 60°C.

Jorgan i lehtë My Comfortable

Çmimi: 4,990 Lekë


Oferta: 2,994 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Harrojini netët e gjata pa gjumë duke u rrotulluar dhe lëvizur, ju prezantojmë jorganin e ri të lehtë dhe të ajrosshem i cili është krijuar posaçërisht për muajt më të nxehtë. Me një mbulesë që ndihet e butë dhe komode, dhe një mbushje me mikrofibra Wellsleep® për volum dhe termorregullim, ndjehet mirë të flesh ose të mbështillesh. E disponueshme në ngjyrë të bardhë me bordurë argjendi, me permasa 140x200cm dhe lahet në 60°C.

Më shumë
Detajet e produktit

Një jorgan i lehtë

Ne të gjithë gëzojmë një gjumë të mirë gjatë natës, por jo të gjithë flenë në të njëjtën mënyrë. Disa flenë me shpine, anash ose me bark, disa pëlqejnë të flenë nxehtë dhe të tjerëve preferojnë te flene ne ambjent më të freskët. Nëse bën shumë nxehtë në muajt e ngrohtë, por nuk dëshironi të flini pa mbulesë, atëherë tani është koha për të marrë një jorgan të ri, të lehtë, që ajroset lehtësisht, që do t'ju ndalojë të rrotulloheni e ju do të bëni një gjumë të qetë.

Mbushur me Wellsleep®, për një ndjesi që do ta pëlqeni

Jorgani Dormeo My Comfortable Light është i mbushur me mikrofibra Wellsleep® që punojnë së bashku për të krijuar mijëra xhepa ajri, duke dhënë një vëllim të plotë dhe butësi të pasur nën të cilat do të pëlqeni të flini. Këto xhepa ajri e bëjnë jorganin veçanërisht të ajrosshëm, duke ndihmuar në mbajtjen e trupit tuaj në një temperaturë të rehatshme. Fijet kanë thithje minimale të lagështisë, duke parandaluar ndjesinë e lagështirës, ngjitjes dhe duke i bërë ato natyrshëm rezistente ndaj njollave.

Kujdesi ndaj detajeve, i lehtë për tu mirëmbajtur

Qepja e mbuleses së jorganit e mban mbushjen në vend, pa zona të pabarabarta, boshe ose me gunga, ndërsa mbulesa e butë, e bardhë me bordurë argjendi ka një pamje klasike. Jorgani lahet në lavatriçe në 60°C, për të garantuar një higjienë afatgjatë dhe një pamje si të re, dhe tharje të shpejtë për të mundësuar ndryshimin e shpejtë të krevatit. E disponueshme në një madhësi, 140x200cm.

Të dhëna teknike
Linja Dormeo Comfort
Programi Dormeo Fjetja

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star