Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Ristela krevati Dormeo Clip Flex

Photo
Video

Ristela të palosshme, montohen lehtësisht dhe janë të përbëra nga 3- zona. Ju mund të përcaktoni fortësinë sipas dëshirës tuaj në pjesën e fundshpinës fale 4 ristela të cilat mund ti lëvizni. Të përshtatshme për korniza krevati me bordurë të brëndshme pasi nuk kanë këmbë. Për persona me peshë deri 120-130 kg dhe gjerësi shtrati 70-100 cm.

Ristela krevati Dormeo Clip Flex
Nga 7,990 Lekë Deri në
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Për më shumë zgjidhni një opsion.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Ristela të palosshme, montohen lehtësisht dhe janë të përbëra nga 3- zona. Ju mund të përcaktoni fortësinë sipas dëshirës tuaj në pjesën e fundshpinës fale 4 ristela të cilat mund ti lëvizni. Të përshtatshme për korniza krevati me bordurë të brëndshme pasi nuk kanë këmbë. Për persona me peshë deri 120-130 kg dhe gjerësi shtrati 70-100 cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Shumë përparësi për dyshekun tuaj

Baza e shtratit me listela Dormeo Clip flex është e punuar nga 28 listela që janë të montuara në kornizën e shtratit të punuar nga druri i mështeknës apo ahut, të cilat mbahen nga mbajtëset (kapëset) elastike të gomës.

Ofron shumë përparësi për dyshekun tuaj dhe për rahatinë tuaj:

  • Mundëson më shumë rehati, fleksibilitet shtesë dhe pozitë ergonomike të trupit gjatë fjetjes,
  • Mundëson rregullim e fortësisë në mbështetëse,
  • Siguron ajrosje më të mirë të dyshekut dhe avullim të lagështisë,
  • Zgjatë jetën e përdorimit të dyshekut,
  • Mundëson shpërndarje të barabartë të peshës së trupit për pozitë optimale të gjumit

Pra dysheku juaj mund të marrë frymë

Secili njeri prodhon lagështi gjatë gjumit. Për këtë arsye, dysheku duhet të vendoset mbi një bazë shtrati që i mundëson atij ajrosje të mirë. Baza e shtratit me listela Dormeo Clip flex e bënë të mundur një gjë të tillë pasi që siguron një ventilim të mirë dhe avullim të lagështisë.

Të dhëna teknike
Fortësi e rregullueshme Po
Funksione Shtesë E përshtatshme për kornizat e krevatit me rrota gjatë gjithë gjatësisë së kornizës.
Linja Dormeo Comfort
Materiali thupër druri
Pesha maksimale e përdoruesit 130 kg
Programi Dormeo Fjetja
Përmasat 70-100 cm x 200 cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë