Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Krevat Mamut II Dormeo

Photo
Video

Krevatet Dormeo Mamut janë të disponueshëm në dy ngjyra, në ngjyrë të bardhë dhe në ngjyrë druri. Ju mund të përdorni dyshekë me lartësi të ndryshme. Krevati është shumë i thjeshtë për tu montuar. Të disponueshëm në disa përmasa.

Krevat Mamut II Dormeo
Nga 24,990 Lekë Deri në
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Për më shumë zgjidhni një opsion.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Informacione Shtesë
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Krevatet Dormeo Mamut janë të disponueshëm në dy ngjyra, në ngjyrë të bardhë dhe në ngjyrë druri. Ju mund të përdorni dyshekë me lartësi të ndryshme. Krevati është shumë i thjeshtë për tu montuar. Të disponueshëm në disa përmasa.

Më shumë
Detajet e produktit

Zgjidhja perfekte për çdo dhomë gjumi

Bëni një gjumë të qetë e të rehatshëm me krevatët modern Dormeo me materiale shumë cilësore. Materiale rezistente që i rezistojnë kohës. Kornizat janë prodhuar në Europë dhe kanë një dizajn shumë të bukur e të thjeshtë. Me një hapërsirë 16cm nën dyshek, të cilën mund ta përdorni për të vendosur rrobat apo sende të tjera.

Krevatet janë të disponueshëm në dy ngjyra: e bardhë dhe ngjyrë druri - kështu mund të zgjidhni se cila ju përshtatet më shumë me dhomën tuaj të gjumit.

Absolutisht pa zhurmë

Nëse e vlerësoni paqen dhe qetësinë, ju do ta adhuroni këtë krevat. Nuk krijon zhurmë kur shtiheni apo lëvizni në shtrat, kështu do të bëni një gjumë të qetë gjatë gjithë natës pa u zgjuar nga levizjet e partnerit.

Lehtësi në montim dhe mirëmbajtje

Askush nuk preferon të lexojë manuale të gjatë dhe instruksione pa mbarim në lidhje me montimin e pjesëve. Por me krevatët Dormeo çdo gjë është shumë e thjeshtë dhe nuk ju merr shumë kohë për ta montuar.

Gjithashtu është shumë i thjeshtë edhe për tu pastruar dhe mirëmbajtur. Mund të përdorni një pecetë dhe detergjent të thjeshtë, dhe më pas ta thani me një pecetë të thatë.

Informacione Shtesë

Më shumë detaje rreth produktit

Korniza e krevatit Mamut sigurojnë mbështetje optimale për çdo dyshek.

Ju mund të rregulloni atë në dy lartësi për tu përshtatur me të gjithë lartësitë e dyshekëve. Për qëndrueshmëri dhe mbeshtetje shtesë ne kemi shtuar dy këmbë plastike të zeza. (SHËNIM: vetëm permasat 140x200, 160x200 dhe 200x200 kanë këtë mbeshtetesë në mes).

Paketimi

Kornizat e kevatit Mamut janë të paketuara në 3 kuti. Paketimi është i përzgjedhur me kujdes dhe është bërë në atë mënyrë që ju lejon ta transportoni lehtë.

Shenim: ristela dhe dysheku nuk janë të përfshira.

Ristelat e përshtatshme janë:

86 cm 106cm/136cm/156cm/176cm/196cm 16 cm 40 cm 207cm
7cm 3,2 cm
Të dhëna teknike
Ngjyrat e disponueshme E Bardhë, white oak
Programi Dormeo Salloni
Përmasat 90x200, 120x200, 140x200, 160x200 and 180x200 cm.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë