Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Dyshek iMemory Silver III Dormeo

Photo
Video
Dysheku Dormeo iMemory Silver III është zgjidhje perfekte për të gjithë, me fortësi të rregullueshme që ju siguron rehati të plotë dhe gjumë më të mirë. I kthyeshëm, 4 fortësi në 1 dyshek të vetëm.
Dyshek iMemory Silver III Dormeo
Nga 44,990 Lekë Deri në
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Për më shumë zgjidhni një opsion.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë
Dysheku Dormeo iMemory Silver III është zgjidhje perfekte për të gjithë, me fortësi të rregullueshme që ju siguron rehati të plotë dhe gjumë më të mirë. I kthyeshëm, 4 fortësi në 1 dyshek të vetëm.
Më shumë
Detajet e produktit

Dyshek me cilësi të lartë për çdo stil gjumi

Dysheku Dormeo iMemory Silver është zgjidhje perfekte për të gjithë, me qëndrueshmëri të rregullueshme që ju siguron rehati të plotë dhe gjumë më të mirë.

 • Bërthama e kthyeshme: lehtësisht mund ta ktheni atë në një anë më të fortë ose në një anë të butë
 • 4 nivele fortësie: zgjidhni fortësinë në përputhje me kerkesat tuaja personale dyshek më pak të fortë, të mesëm, të fortë ose shumë të fortë.
 • Lartësia totale: 18 cm - 15 cm e lartë bërthama dhe 3 cm sfungjeri memory i qepur ne mbulesë për të rritur komoditetin tuaj të gjumit.
 • 3 zona komforti për mbështetje optimale të zonave të ndryshme të trupit
 • Dyshek antibakterial dhe antialergjik, i përshtatshëm edhe për personat që vuajnë nga alergjitë ose astma
 • Mbulesa hiqet dhe lahet në 60 °C e pasuruar me fibra argjendi për një mjedis të shëndetshëm dhe të pastër pa baktere dhe erëra.
 • Nuk transferon lëvizjet: i përshtatshëm për çiftet sepse nuk lejon transferimin e lëvizjes tek personi tjetër që të mos shqetësohet.
 • 15 vjet garanci.
 • Paketimi: Me vakumuar paketuar në një kuti kompakte dhe dorëzohet në adresën tuaj.

I kthyeshëm dhe 4 fortësi në 1 dyshek të vetëm

Bërthama e dyshekut iMemory Silver është e përbërë nga anë më të forta dhe të buta që mund të rrotullohen lirisht, ndërsa ndërrimi i anëve të mbulesës së pasuruar me sfungjer iMemory, gjithashtu ul ose rrit qëndrueshmërinë e dyshekut. Thjesht rrotulloni bërthamat dhe mbuloni dhe merrni dyshek më pak të fortë, të mesëm, të fortë, shumë të fortë. Është zgjidhje e shkëlqyeshme për çiftet pasi në dyshekët me madhësi mbi (140cm +) ekzistojnë dy bërthama të dallueshme të rrotullueshme dhe secili partner mund të zgjedhë qëndrueshmërinë e preferuar duke eleminuar nevojën për të blerë 2 dyshekë të veçantë.

Shikoni dyshekun në brëndësi

Kalo sipër   për më shumë detaje.

 1. Mbulesa me zinxhir

  Hiqet dhe lahet në 60º.

 2. Mbulesa e brëndshme

 3. Bërthamë e dyfishtë e kthyeshme 15 cm

  Zgjidhni fortësinë sipas dëshirës tuaj personale. Pjesa blu është E FORTË dhe portokalli është e BUTË.

 4. 4 doreza

 5. Shtresa me fibra silikoni anti-alergjik

 6. iMemory sfungjer 2 cm

  Jone argjendi të shtuara për termorregullim dhe efekt anti-bakterial

 7. Fibra argjendi Climalite

  Fibra për rregullim të temperaturës dhe lagështisë me veti anti-mikrobike dhe anti-erë.

 8. Mbulesa e trajtuar me mbrojtje CleanEffect

  Kundër bakterieve, mikrobeve dhe aromave, eliminojnë alergjitë.

Hapja është e thjeshtë dhe e lehtë

Dysheku juaj do të vijë i paketuar me vakum në formë ruloni. Të gjithë dyshekët janë të presuar dhe të paketuar me vakum për më shumë higjenë dhe siguri maksimale gjatë transportit. .

 • Prisni me gërshëre qesen e paketimit. Kujdes mos përdorni thikë.

 • Hapni dyshekun dhe hiqni qesen e paketimit.

 • Lëreni të hapur për 6 orë për të marrë formën e duhur.

Të dhëna teknike
Fortësia I Butë, I Fortë
Lartësia 18 cm
Linja Dormeo Vitality
Material Memory Po
Materiali i dyshekut antibacterial treatment, Ecocell®, Shtresë Memory
Mbulesë Anti-Bakteriale Po
Mbulsa lahet Po
Programi Dormeo Fjetja
Sholla e rrumbullakët Po
Shtresë e kthyeshme Po
Zonat e fortësisë 3

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star