Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Mini Pellush me mimika Dormeo

Photo
Video
-30%

Mini Pellushet me mimika Dormeo Hoo-Hoo një dhuratë simpatike për këdo, të vegjël ose të mëdhenj, të cilët nuk kanë frikë të përqafojë ndjenjat e tyre. Zgjidhni një nga katër mimikat e ndryshme për të eksploruar dhe modelet shumëngjyrëshe për t’i shijuar. Mund të lahen në lavatriçe, çdo buf 16 cm është ideale për fëmijët e vegjël që mësojnë për emocionet e tyre, ose për të rriturit që duan pak butësi në jetën e tyre.

Mini Pellush me mimika Dormeo

Çmimi: 990 Lekë


Oferta: 690 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Për më shumë zgjidhni një opsion.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Mini Pellushet me mimika Dormeo Hoo-Hoo një dhuratë simpatike për këdo, të vegjël ose të mëdhenj, të cilët nuk kanë frikë të përqafojë ndjenjat e tyre. Zgjidhni një nga katër mimikat e ndryshme për të eksploruar dhe modelet shumëngjyrëshe për t’i shijuar. Mund të lahen në lavatriçe, çdo buf 16 cm është ideale për fëmijët e vegjël që mësojnë për emocionet e tyre, ose për të rriturit që duan pak butësi në jetën e tyre.

Më shumë
Detajet e produktit

Një mini buf Hoo-Hoo për çdo gjëndje shpirtërore

Një buf i mençur e di se kuptimi i emocioneve tuaja dhe atyre të të tjerëve është themeli i marrëdhënieve të shëndetshme dhe një jete më të lumtur, më të suksesshme. Tani ju ose femija juaj mund të përqafoni ndjenjat me mini pellushin me mimika Dormeo për më shumë argëtim kudo që të jeni.

Dormeo Emotion Mini Owl Dormeo Emotion Mini Owl Dormeo Emotion Mini Owl Dormeo Emotion Mini Owl Dormeo Emotion Mini Owl Dormeo Emotion Mini Owl

Mësoni rreth emocioneve me një mik

Ndërsa një fëmijë mëson më shumë për botën, ata kanë nevojë për të kuptuar emocionet, dhe si të merren ato me sukses. Mini Pellushët me mimika Dormeo u japin atyre një shans për të eksploruar botën e ndjenjave në një mënyrë të sigurt dhe argëtuese. Njihuni me miqtë e tyre (dhe tuaj) të rinj, bufi Hoo-Hoo, lodra është 16cm dhe është shumë e butë në prekje.

 • Dormeo Emotion Mini Owl

  Shoo-Shoo GRI është një buf shumë i guximshëm. Ndihmon në mposhtjen e të gjitha frikave të fëmijës dhe është veçanërisht i guximshëm kur bëhet fjalë për ëndrrat e këqija.

 • Dormeo Emotion Mini Owl

  Yuu-Huu i verdhë është një buf i lumtur. Shikon të mirën në gjithçka dhe pozitiviteti i tij do të mbeshtjelle edhe ty!

 • Dormeo Emotion Mini Owl

  Loony-Coo Rozë është një buf i cili është gjithnjë i gatshëm për argëtim dhe të kujton që të mos humbasësh kurrë një shkëndijë çmendurie fëminore.

 • Dormeo Emotion Mini Owl

  Blu-Blu Mini do t'ju mësojë se ne të gjithë ndonjëherë jemi të mërzitur dhe kjo është në rregull.

 • Dormeo Emotion Mini Owl

  I kuq Love-You Ju e dini që nuk ka ndjenjë më të mirë se ndjenja e dashurisë dhe gjithmonë do të siguroheni që të dini se jeni të dashur.

 • Dormeo Emotion Mini Owl

  Lejla Gru-Gru ju mëson, se është në rregull të zemërohesh ndonjëherë dhe të ndihmon të shprehësh zemërimin në një mënyrë të shëndetshme.

Përfitimet e shumta të shëndetit emocional

Hulumtimet tregojnë se shëndeti emocional mund t'ju ndihmojë të jetoni një jetë më të lumtur, më të përmbushur. Njerëzit që janë të mirë në trajtimin e emocioneve të tyre dhe atyre të të tjerëve kanë:

 • Marrëdhënie më të lumtura, më të qëndrueshme.
 • Vetëbesim i lartë dhe ndjenja më pozitive për veten dhe botën në përgjithësi.
 • Rezultate më të suksesshme në shkollë dhe punë.
 • Më pak probleme të sjelljes.
 • Vëmendje dhe përqendrim më i mirë.
Dormeo Emotion Mini Owl

Pjesë e koleksionit të ri për fëmijët dhe të rinj në zemër

Mini Pellushët me mimika Dormeo janë pjesë e një koleksioni që përfshin gjithashtu një set 3-në-1 më të madh, 26 cm që mund të përdoret si një lodër ose jastëk, dhe një batanije e butë për ëndrra të ëmbla kudo që të jesh. A e keni tashmë setin tuaj?

Dormeo Emotion Mini Owl

Seti Dormeo Hoo-Hoo – 3në1

Kanë të njëjtat ngjyra dhe mimika si mini pellushët. Shikojini më poshtë:

 • Dormeo Emotion Mini Owl

  Blu-Blu

 • Dormeo Emotion Mini Owl

  Shoo-Shoo

 • Dormeo Emotion Mini Owl

  Yuu-Huu

 • Dormeo Emotion Mini Owl

  Loony-Coo

 • Dormeo Emotion Mini Owl

  Love-You

 • Dormeo Emotion Mini Owl

  Gru-Gru

Të dhëna teknike
Linja Dormeo Trends
Materiali 100% polyester
Programi Dormeo Salloni
Përmasat H - 16 cm; W - 14 cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë