Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Jorgan Embossed

Photo
Video
-50%
Jorgan embossed është i mbushur me mikrofibra Wellsleep® për më shumë volum, butësi dhe ngrohtësi. Mbulesa e stampuar me teksturë 3D, i disponueshëm në ngjyrë të bardhë, jeshile ose rozë të butë me tegela klasike. Trajtimi CleanEffect® Lite kundër mikrobeve, për të ofruar një ambient gjumi të freskët. Lahet plotësisht në 40°C.
Jorgan Embossed

Çmimi: Nga 7,990 Lekë Deri në


Oferta: Nga 3,990 Lekë Deri në

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Për më shumë zgjidhni një opsion.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë
Jorgan embossed është i mbushur me mikrofibra Wellsleep® për më shumë volum, butësi dhe ngrohtësi. Mbulesa e stampuar me teksturë 3D, i disponueshëm në ngjyrë të bardhë, jeshile ose rozë të butë me tegela klasike. Trajtimi CleanEffect® Lite kundër mikrobeve, për të ofruar një ambient gjumi të freskët. Lahet plotësisht në 40°C.
Më shumë
Detajet e produktit

Butësi dhe qetësi për një gjumë të mirë

Mbulojeni veten me një jorgan kaq të butë dhe të lehtë, saqë çdo natë do të prisni me padurim të përjetoni një gjumë relaksues dhe të zgjoheni plotësisht të çlodhur, të freskët dhe të gatshëm për të përballuar çdo sfidë, si dhe kënaqësitë e ditës.

Dormeo Embossed Duvet Dormeo Embossed Duvet

I butë dhe i lehtë

Mikrofibrat Wellsleep® janë fibra të lehta e të ajrosura që krijojnë mijëra xhepa të vegjël ajri që japin një butësi dhe volum që është i shkëlqyeshëm për t'u strukur nën jorgan, duke dhënë një ndjenjë relaksimi që në prekjen e parë.

Fibrat ajrosen lehtësisht dhe parandalojnë mbinxehjen ose ngjitjen, duke ju ofruar gjumë të qetë e të rehatshëm.

Dormeo Embossed Duvet

Qepje me tegela, trendi dhe funksionale

Qepja moderne me katrore i mban mikrofibrat Wellsleep® në vend dhe të përhapur në mënyrë të barabartë, duke parandaluar formimin e grumbullimeve ose gungave.

Dormeo Embossed Duvet

Dizajn modern dhe stil klasik

Mbulesa e dhe jorganit është e stampuar me një dizajn modern 3D.

Jorgani është i disponueshëm në tre ngjyra: e bardhë klasike, jeshile dhe rozë e butë, me tegela të qepur dyfish përreth kontureve për më shumë komoditet.

Jorgani është në përmasë 140x200 dhe 200x200.

Dormeo Embossed Duvet

CleanEffect® lite për një mjedis gjumi më të pastër dhe më të sigurt

Për të siguruar një gjumë më të mirë gjatë natës, ky jorgan eshte i trajtuar me CleanEffect® Lite kundër baktereve dhe mikrobeve që mund të shkaktojnë erëra, alergji dhe acarime të tjera.

Jorgani gjithashtu lahet plotësisht në lavatriçe në 40°C dhe thahet shpejt.

Dormeo Embossed Duvet

Çantë e ripërdorshme për ruajtjen e jorganit

Ideal në çmim dhe cilësisë, jorgani Dormeo Embossed vjen në një paketim tërheqëse, të ripërdorshme pa mbetje plastike, duke bërë një hap drejt mbrojtjes së mjedisit.

Në këtë çantë të përshtatshme mund te ruani jorganin gjatë kohës që nuk e përdorni, mund të ruani lodra, pantofla, të brendshme, çorape, sende sezonale, si një çantë për në palestër, pishinë ose joga. Mund ta përdorni edhe kur udhëtoni, etj...

Dormeo Embossed Duvet

Seti Dormeo Embossed 3-në-1

Jorgani Dormeo Embossed është pjesë e koleksionit Dormeo Embossed, në të cilin mund të gjeni edhe setin Dormeo Embossed 3-në-1 që përbëhet nga jorgan, jastëk dhe një çantë. Seti është i disponueshëm në ngjyrat jeshile, e bardhë klasike, rozë e butë dhe në dy përmasa:

  • Seti tek: 1x jorgan 140x200 + 1x jastëk 50x70
  • Seti dopjo: 1x jorgan 200x200 + 2x jastëk 50x70

Kliko këtu për të parë setin Dormeo Embossed

Dormeo Embossed Duvet Dormeo Embossed Duvet
Të dhëna teknike
Linja Dormeo Comfort
Programi Dormeo Fjetja

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star