Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Dormeo

Photo
Video
-10%

Përmirësoni mbështetjen dhe përshtatshmërinë e dyshekut tuaj duke përdorur ristelat Dormeo Easy Fix Flex. Kjo bazë e shtratit e lehtë për t'u montuar është bërë nga 28 ristela të forta, fleksibël prej druri që përshtaten me trupin tuaj. Ato shpërndahen në mënyrë të barabartë, me rrëshqitës të rregullueshëm për të ndihmuar në vendosjen e qëndrueshmërisë së dëshiruar. Siguron qarkullimin e duhur të ajrit dhe higjienën, duke zgjatur jetëgjatësinë e dyshekut tuaj. Vendosen për 5 minuta. Prodhuar në Slloveni.

Dormeo

Çmimi: Nga 12,990 Lekë Deri në


Oferta: Nga 11,691 Lekë Deri në

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Për më shumë zgjidhni një opsion.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Përmirësoni mbështetjen dhe përshtatshmërinë e dyshekut tuaj duke përdorur ristelat Dormeo Easy Fix Flex. Kjo bazë e shtratit e lehtë për t'u montuar është bërë nga 28 ristela të forta, fleksibël prej druri që përshtaten me trupin tuaj. Ato shpërndahen në mënyrë të barabartë, me rrëshqitës të rregullueshëm për të ndihmuar në vendosjen e qëndrueshmërisë së dëshiruar. Siguron qarkullimin e duhur të ajrit dhe higjienën, duke zgjatur jetëgjatësinë e dyshekut tuaj. Vendosen për 5 minuta. Prodhuar në Slloveni.

Më shumë
Detajet e produktit

Jepini gjumit tuaj një bazë më të mirë

Me Dormeo Easy Fix Flex ne sigurojmë që dysheku juaj të mbështetet në një bazë të qëndrueshme, të fortë por fleksibël, që mundëson përshtatshmërinë e duhur dhe mbështetjen optimale për trupin. Është bërë nga 28 ristela të forta dhe fleksibël që shpërndahen në mënyrë të barabartë. Në zonën e kurrizit, ato vijnë me rrëshqitës të rregullueshëm, duke mundësuar personalizimin e qëndrueshmërisë dhe rehatisë. Përveç kësaj, mundëson qarkullimin e duhur të ajrit për ta mbajtur dyshekun të freskët dhe të thatë gjatë gjithë vitit. Është gjithashtu i lehtë për t'u transportuar dhe mundëson një vendosje të shpejtë për 5-minuta në kornizën e shtratit.

Dormeo Easy Fix Flex

Përmirësoni me 30% mbështetjen dhe komoditetin e dyshekut tuaj të ri

A e dini se vendosja e ristelave prej druri në kornizën e shtratit tuaj, nën dyshek, do t'i japë menjëherë mbështetje më të mirë për pjesën e poshtme të shpinës dhe shpatullave? Për më tepër, siguron një gjumë më të rehatshëm dhe ndihmon në parandalimin e dhimbjeve të shpinës që lidhen me gjumin.

  • Ristelat, të bëra prej druri fleksibël, i përgjigjen dinamikisht trupit tuaj dhe përkulen mjaftueshëm për të mbajtur shtyllën kurrizore në pozicionin e duhur, për të shpërndarë në mënyrë të barabartë peshën e trupit dhe për të parandaluar zhytjen.

  • Dormeo Easy Fix Flex

    Rrëshqitësit janë të pozicionuar në ristelat e dyfishta në zonën e shtyllës kurrizore, ku mundësojnë personalizimin e mbështetjes dhe qëndrueshmërisë. Kur rrëshqitësit janë më të gjerë, ata janë më të fortë. Kur janë më afër, ato janë më të buta.

Zgjatni jetëgjatësinë e dyshekut tuaj

Vendosja e një dysheku mbi një bazë të fortë por fleksibël mund të përmirësojë performancën e tij duke ruajtur elasticitetin e tij dhe duke e mbajtur atë në gjendje të mirë për më gjatë.

Përveç kësaj, ristelat mundësojnë qarkullim më të mirë të ajrit, gjë që:

  • e bën dyshekun tuaj më të ajrosshëm,
  • ndihmon në mbajtjen e tij të thatë dhe higjienik (parandalon shfaqjen e njollave, aromave dhe mykut).

Në përgjithësi, përdorimi i bazës me ristela kontribuon në një mjedis më të shëndetshëm gjumi.

Dormeo Easy Fix Flex

E shpejtë dhe e lehtë për t'u montuar

Dormeo Easy Fix Flex vendoset shpejt dhe lehtë, nuk merr më shumë se 5 minuta.

Thjesht shpaketoni, hapeni, hiqni dërrasën në kornizën e shtratit tuaj, vendosni ristelat dhe vendosni dyshekun sipër.

Shtimi i rrëshqitësve të rregullueshëm në rripat e mesit ju lejon të zgjidhni sa përkulen, duke dhënë rehati të personalizuar.

Dormeo Easy Fix Flex Dormeo Easy Fix Flex Dormeo Easy Fix Flex Dormeo Easy Fix Flex

Punuar me dru ahu dhe thupre druri të cilësisë së lartë

Është e rëndësishme që ristelat edhe gjatë përkuljes të jenë mjaft të forta për të mbajtur peshën e dyshekut dhe trupit tuaj, por mjaft fleksibël për t'u përkulur aty ku nevojitet. Kjo është arsyeja pse Dormeo Easy Fix Flex është bërë nga druri i cilësisë më të mirë.

Korniza e tij është prej ahu - një dru i fortë dhe i qëndrueshëm me pamje të shkëlqyer. Për shkak të këtyre cilësive, shpesh përdoret për të bërë mobilje.

Ristelat janë prej thupre druri - një dru shumë fleksibël dhe i qëndrueshëm që kërkon më pak mirëmbajtje. Është i njohur për ngjyrën e tij tërheqëse të kuqërremtë-kafe të çelur.

Dormeo Easy Fix Flex

Madhësia të ndryshme

Ristelat Dormeo Easy Fix Flex janë të disponueshme në përmasë 70x200, 80x200, 90x200 dhe 140x200. Pa ambalazh plastik. Kartoni i përdorur është bërë nga burime përgjegjëse.

Të dhëna teknike
Linja Dormeo Harmony
Programi Dormeo Fjetja

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star