Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Set këllëfësh Dreamy Palms Dormeo

Photo
Video
-20%

Sillni elegancën e ngrohtë të një mbrëmje tropikale në dhomën tuaj të gjumit, me një set të ri elegant. Bërë nga material 100% pambuk Turk, për butësi dhe forcë natyrore. Këllëfët e jastëkëve dhe këllëfët e jorganit vijnë në dy ngjyra relaksuese dhe një dizajn të kthyeshëm, për 4 pamje të shkëlqyera në 1. Materialet cilesore dhe ngjyrat e ketij seti do ta bëjnë këtë set të ndihet mirë dhe të duket i mrekullueshëm larje pas larjesh.

Set këllëfësh Dreamy Palms Dormeo

Çmimi: Nga 3,490 Lekë Deri në


Oferta: Nga 2,790 Lekë Deri në

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Për më shumë zgjidhni një opsion.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Sillni elegancën e ngrohtë të një mbrëmje tropikale në dhomën tuaj të gjumit, me një set të ri elegant. Bërë nga material 100% pambuk Turk, për butësi dhe forcë natyrore. Këllëfët e jastëkëve dhe këllëfët e jorganit vijnë në dy ngjyra relaksuese dhe një dizajn të kthyeshëm, për 4 pamje të shkëlqyera në 1. Materialet cilesore dhe ngjyrat e ketij seti do ta bëjnë këtë set të ndihet mirë dhe të duket i mrekullueshëm larje pas larjesh.

Më shumë
Detajet e produktit

Ngrohtësi dhe butësi në dhomën tuaj të gjumit

Një set këllëfësh i ri që sjell qetësinë e mbrëmjeve tropikale në dhomën tuaj të gjumit. Me butësinë krejt natyrore të pambukut turk me cilësi të lartë, dhe vëmendjen ndaj detajeve Dormeo® është i famshëm për të.

Bëjeni më të lehtë për të bërë një gjumë të mirë

Ne të gjithë e dimë se një gjumë i mirë natën është themeli i një dite produktive, kur zgjoheni të shplodhur, të freskët dhe plot energji. Ajo që është më pak e njohur është rëndësia e dekorit dhe ambientit të dhomës tuaj të gjumit për të krijuar atmosferën e duhur për të fjetur butësisht çdo mbrëmje, me ngjyra mikpritëse dhe pëlhura të buta dhe qetësuese kundër të cilave ju pëlqen të pushoni.

4 pamje të shkëlqyera në 1 set

Seti i ri Dormeo Dreamy Palms kombinon dizajnin praktik, materiale me cilësi të lartë dhe një model të ngrohtë qetësues të gjetheve tropikal për të krijuar një atmosferë mbrëmjeje ku do të pëlqeni të relaksoheni. Këllëfët e jastëkëve dhe mbulesa e jorganit janë të disponueshme në një ngjyrë blu të kaltër ose gri, me një dizajn të kthyeshëm që jep 4 pamje të mrekullueshme në 1, për ta mbajtur dhomën tuaj të gjumit të duket e freskët dhe të ndiheni mirë.

Pambuk turk për butësi, forcë dhe bukuri të qëndrueshme

Pambuku është materiali më i mirë për përdorim ndaj lëkurës, duke qenë jo alergjik dhe përcjellës i mirë i nxehtësisë, duke ju ndihmuar të qëndroni të thatë dhe të rehatshëm gjatë gjithë natës. Ky set këllëfësh është bërë prej pëlhure ranforce, e prodhuar me 100%, pambuk krejtësisht natyral turk, me një gërshetim të veçantë që e bën atë jashtëzakonisht të butë, elastik dhe që merr frymë. Për të mbajtur standardet e higjienës që ju dhe familja juaj meritoni, rekomandohet që të nderroni setin të paktën një herë në javë, kështu që është mirë të dini se pambuku i fortë qëndron i fortë dhe nuk cngjyroset larje pas larje.

Cilësia fillon nga detajet

Dormeo® ka prodhuar dyshek dhe aksesore per dhomen e gjumit për gati dy dekada, dhe e kupton që cilësia fillon me detajet. Çdo këllëf jastëku dhe mbulesë jorgani mbyllen me një zinxhir të fortë dhe të besueshëm që i bën të lehtë për tu ndryshuar. Mund të lahet plotësisht në lavatriçe në 60°, këllëfi i jorganit është me madhësi 140x200 cm dhe 200x200 cm, dhe këllëfët e jastëkëve në përmasë 50x70 cm.

Të dhëna teknike
Linja Dormeo Trends
Programi Dormeo Salloni

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë