Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Jastëk Klasik Freskues

Photo
Video
-50%
Netë të parehatshme për shkak të nxehtësisë, tani nuk keni pse të shqetësoheni sepse Dormeo ka sjellë përsëri produktin e shumë kërkuar! Jastëku freskues, i dizajnuar posaçërisht për ditët e verës, ka brenda një shtresë me xhel, për t’ju siguruar freski gjatë gjithë natës. Po ashtu, ka edhe anën klasike, për ditët e ftohta. Është i mbushur me mikrofibra WellSleep® për butësi dhe rehati. Përmasa 50x70cm.
Jastëk Klasik Freskues

Çmimi: 4,990 Lekë


Oferta: 2,490 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë
Netë të parehatshme për shkak të nxehtësisë, tani nuk keni pse të shqetësoheni sepse Dormeo ka sjellë përsëri produktin e shumë kërkuar! Jastëku freskues, i dizajnuar posaçërisht për ditët e verës, ka brenda një shtresë me xhel, për t’ju siguruar freski gjatë gjithë natës. Po ashtu, ka edhe anën klasike, për ditët e ftohta. Është i mbushur me mikrofibra WellSleep® për butësi dhe rehati. Përmasa 50x70cm.
Më shumë
Detajet e produktit

Zgjoheni të djersitur? Jo me falë jastëkut freskues

Të gjithëve na ndodh të zgjohemi gjatë netëve të nxehta të verës të djersitur dhe e kemi kthyer jastëkun për të shijuar anën më të freskët dhe më të thatë. Por tani mund të jeni të qetë me komoditetin gjatë gjithë natës falë jastëkut të ri Dormeo Cooling Pillow Classic, me njërën anë të projektuar posaçërisht për të mbajtur të freskët dhe të thatë gjatë gjithë verës, tjetra perfekte për muajt më të freskët.

Dormeo Cooling Pillow

Një jastëk që qëndron i freskët dhe i thatë

Nëse vuani nga djersitjet gjatë natës ose keni një dhomë gjumi që është e vapshme gjatë verës, atëherë do t'ju pëlqejë rehatia dhe mbështetja e freskët dhe e thatë e këtij jastëku inovativ.

  • Njëra anë e jastëkut ka shtresë me material memory Air Effect e cila hiqet, me rruaza xheli brenda, e cila përshtatet me presionin e kokës dhe ofron freski.
  • TENCEL™ Lyocell në mbulesë është një material që largon lagështinë dhe e ndihmon atë të avullojë, duke siguruar një sipërfaqe të thatë gjatë netëve më të nxehta.
Dormeo Cooling Pillow

I mbushur me mikrofibra WellSleep™ për rehati, mbështetje dhe ajrosje maksimale

Zemra e jastëkut është mbushja e mikrofibrave WellSleep® të Dormeo-s, të cilat krijojnë mijëra xhepa të vegjël ajri për të dhënë mbështetje të butë, rehati dhe për të lejuar ajrosje maksimale. Një hapje e thjeshtë zinxhiri e bën të lehtë shtimin ose heqjen e fibrave për të rregulluar lartësinë që dëshironi.

Dormeo Cooling Pillow

Lehtësi në mirëmbajtje

Jastëku lahet në 40°C, duke hequr shtresën freskuese. Përmasa e jastëkut ështe standarte 50x70 cm, dhe i përshtatshëm për të gjithë këllëfët e jastëkeve klasik.

Dormeo Cooling Pillow
Të dhëna teknike
Forma e jastëkut Klasik
Linja Dormeo Vitality
Programi Dormeo Fjetja
lahet vetëm mbulesa me 40 °c

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star