Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Peshqir dushi Dormeo

Photo
Video

Peshqir dushi me material 100% pambuk, përmasa 70 x 140 cm. Pambuku është një fibër plotësisht natyrale perfekte për t'u përdorur pranë lëkurës për shkak të butësisë së tij. Jo alergjik, thahet shpejt dhe me perthithje të shkëlqyer, material ideal për peshqirët. 8 ngjyra të ndryshme. Peshqiri mund të lahet në 40°C.

Peshqir dushi Dormeo
2,090 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Për më shumë zgjidhni një opsion.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Peshqir dushi me material 100% pambuk, përmasa 70 x 140 cm. Pambuku është një fibër plotësisht natyrale perfekte për t'u përdorur pranë lëkurës për shkak të butësisë së tij. Jo alergjik, thahet shpejt dhe me perthithje të shkëlqyer, material ideal për peshqirët. 8 ngjyra të ndryshme. Peshqiri mund të lahet në 40°C.

Më shumë
Detajet e produktit
Peshqir dushi me material 100% pambuk, përmasa 70 x 140 cm. Pambuku është një fibër plotësisht natyrale perfekte për t'u përdorur pranë lëkurës për shkak të butësisë së tij. Jo alergjik, thahet shpejt dhe me perthithje të shkëlqyer, material ideal për peshqirët. 8 ngjyra të ndryshme. Peshqiri mund të lahet në 40°C.
Të dhëna teknike
Linja Dormeo Bath
Programi Dormeo Banjo

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star