Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Jorgan Bamboo II Dormeo

Photo
Video
-50%

Rifreskoni koleksionin tuaj të jorganeve me jorganin më të ri të linjës Dormeo Bamboo, të butë dhe komod. Duke qenë se rregullon mirë temperaturën, mund ta përdorni gjatë gjithë vitit. Sepse është i mbushur me një përzierje të mikrofibrave Wellsleep® dhe fibrave bamboo dhe i ajrosshëm. Mbulesa e pasuruar me fibra pambuku është e këndshme për t'u prekur. Lahet plotësisht, me tegela për të shmangur grumbullimin. I disponueshme në ngjyrë bezhë klasike, në 3 përmasa.

Jorgan Bamboo II Dormeo

Çmimi: Nga 8,990 Lekë Deri në


Oferta: Nga 4,495 Lekë Deri në

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Për më shumë zgjidhni një opsion.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Rifreskoni koleksionin tuaj të jorganeve me jorganin më të ri të linjës Dormeo Bamboo, të butë dhe komod. Duke qenë se rregullon mirë temperaturën, mund ta përdorni gjatë gjithë vitit. Sepse është i mbushur me një përzierje të mikrofibrave Wellsleep® dhe fibrave bamboo dhe i ajrosshëm. Mbulesa e pasuruar me fibra pambuku është e këndshme për t'u prekur. Lahet plotësisht, me tegela për të shmangur grumbullimin. I disponueshme në ngjyrë bezhë klasike, në 3 përmasa.

Më shumë
Detajet e produktit

Një jorgan perfekt për ju

Mbështilluni nën një jorgan të butë dhe të ajrosshëm, i cili do tju ndihmojë të relaksoheni dhe të bini në gjumë në mënyrë natyrale. Është jashtëzakonisht i butë në prekje dhe falë fibrave natyrale të bamboo në mbushje, ofron një ndjesi freskuese gjatë natës.

Dormeo Bamboo Duvet II

Gjumi i këndshëm çdo natë

Jorgani është i mbushur me një kombinim të zgjuar të dy materialeve për t'ju mbajtur rehat, pa mbinxehje. Mikrofibrat Wellsleep® janë:

  • të buta dhe të lehta,
  • të këndshme në prekje,
  • te ajrosshme.

Fijet e forta dhe të buta bambu shtojnë ndjenjën e freskisë dhe shtojnë menaxhimin optimal të lagështirës sepse rregullojnë në mënyrë natyrale temperaturën.

Dormeo Bamboo Duvet II Dormeo Bamboo Duvet II

Higjienike dhe e lehtë për tu mirëmbajtur

Mbulesa është prej përzierje pambuku dhe poliester, e cila nuk është alergjike, thahet shpejt dhe ka absorbueshmëri të shkëlqyer, duke e bërë atë perfekt për t'u përdorur kundër lëkurës.

Shtimi i fibrave të bamboo e shton rehatinë pasi ndihmon që jorgani juaj të jetë më i thatë dhe më i freskët. Si i tillë ndihmon në parandalimin e rritjes së baktereve të dëmshme që mund të shkaktojnë probleme për ata me alergji dhe lëkurë të ndjeshme.

Për të siguruar higjienën maksimale. Jorgani lahet plotësisht në 60°C. Megjithatë ju këshillojmë të lani në temperatura më të ulëta për të zgjatur përdorimin e tij.

Dormeo Bamboo Duvet II

I disponueshëm në 3 përmasa

Modeli me tegela në jorgan siguron një shpërndarje të barabartë të mbushjes, pa grumbullime ose zona të pabarabarta.

Jorgani është në dispozicion në një ngjyrë bezhë me pamje natyrale. Vjen në tre përmasa - 140x200, 160x200, 200x200 cm.

Dormeo Bamboo Duvet II

Pjesë e koleksionit Bamboo

Së bashku me shumë produkte të ndryshme, jorgani Dormeo Bamboo II përfaqëson koleksionin e bukur Dormeo Bamboo, krijuar me përkushtim të jashtëzakonshëm. Koleksioni përfshin materiale natyrale për të siguruar gjumë të shëndetshëm dhe të sigurt dhe i dedikohet atyre që kërkojnë të përmirësojnë gjumin e tyre me produkte të bazuara në materiale natyrore, ngjyra pastel dhe ambalazhe miqësore me mjedisin.

Të dhëna teknike
Linja Dormeo Vitality
Programi Dormeo Fjetja

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë