Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Tenxhere Stone Legend Mediterraneo Delimano

Photo
Video
-50%

Pregatisni gjellërat e preferuara në një tenxhere praktike Stone Legend Mediterraneo, me veshje jo-ngjitëse Quantanium. Gjithashtu, kjo enë ka bazë prej karbon çeliku dhe smalti, për t’ju ofruar përvojën më të mirë gjatë gatimit. Falë këtyre vetive, mund të gatuani me pak vaj dhe ta pastroni lehtë. Tenxherja është në dispozicion në përmasat 20,24,28 cm.

Tenxhere Stone Legend Mediterraneo Delimano

Çmimi: 6,990 Lekë


Oferta: 3,495 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Për më shumë zgjidhni një opsion.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Pregatisni gjellërat e preferuara në një tenxhere praktike Stone Legend Mediterraneo, me veshje jo-ngjitëse Quantanium. Gjithashtu, kjo enë ka bazë prej karbon çeliku dhe smalti, për t’ju ofruar përvojën më të mirë gjatë gatimit. Falë këtyre vetive, mund të gatuani me pak vaj dhe ta pastroni lehtë. Tenxherja është në dispozicion në përmasat 20,24,28 cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Pasuroni kuzhinën tuaj me tenxhere të mirë që nuk ngjit

Përgatitni një vakt që ngroh zemrën në këtë tenxhere, gati për të pregatitur çdo lloj gjelle! Tenxherja Delimano Stone Legend Mediterraneo është një tenxhere shumëfunksionale e disponueshme në 3 përmasa të cilat e bëjnë thelbësoren e çdo kuzhine. Kjo tenxhere është me material çelik karboni me shumë shtresa dhe smalt i veshur me veshjen Quantanium.

Zgjedhja juaj e parë

Të gatuash për familjen është shumë më e lehtë nëse keni një tenxhere të mirë dhe të besueshme në duart tuaja. Tenxherja Delimano Stone Legend Mediterraneo është gati të bëjë të preferuarat e familjes suaj të të gjitha kohërave, si:

 • gjellë,
 • gulash,
 • speca të mbushur,
 • sarma,
 • supë me mish viçi ose perime,
 • pure patatesh,
 • dhe qindra pjata të tjera.

Thjesht zgjidhni përmasën e duhur dhe përfundoni një recetë tradicionale familjare ose shkoni dhe eksploroni horizonte të reja me disa receta të reja, madje edhe ekzotike. Tenxherja Delimano Stone Legend Mediterraneo ju ka mbuluar, falë cilësive të saj mahnitëse.

Quantanium, një shtresë jongjitëse e preferuar e të gjitha kohërave

Veshja Quantanium është një nga veshjet më inovative dhe moderne në treg. Quantanium imiton gatimin në gurë të vërtetë, pasi aliazhi përmban grimca të vërteta guri që ruajnë nxehtësinë dhe e dërgojnë atë te ushqimi gradualisht, në mënyrë që lagështia natyrale, vitaminat dhe aroma të qëndrojnë të mbyllura, të ruajtura mirë brenda ushqimit. Grimcat e gurit i japin ushqimit shijen tradicionale sikur ushqimi juaj është gatuar në gurë të vërtetë.

Për ta bërë veshjen më të fortë dhe më të qëndrueshme, ne kemi shtuar grimca titani në mënyrë që të mos mund ta gërvishtni atë edhe nëse përdoret me enë metalike. Rezultatet përfundimtare janë magjepsëse: 

 • Quantanium ka 4,7 herë qëndrueshmëri më të mirë, krahasuar me veshjet komerciale të përdorur gjerësisht për enët e gatimit, që do të thotë se tigani juaj do të zgjasë shumë më gjatë se të tjerët
 • Ushqimi juaj nuk do të ngjitet kurrë dhe thjesht do të rrëshqasë nga sipërfaqja pasi të jetë gatuar
 • Dhe është gjithashtu 2 herë më rezistent ndaj gërvishtjeve (krahasuar me veshjen komerciale të përdorur gjerësisht) kështu që tigani juaj nuk do të konsumohet me kalimin e kohës – edhe nëse e përdorni me enë metalike

Një zgjedhje e shëndetshme

Veshja Quantanium është sipërfaqe gatimi miqësore me mjedisin. Të gjitha materialet janë jo toksike dhe 100% pa PFOA, kështu që asnjë kimikat i dëmshëm nuk mund të hyjë në ushqimin tuaj dhe në fund të fundit në trupin tuaj. Veshje jashtëzakonisht rezistente ndaj gërvishtjeve dhe si rrjedhim ultra e sigurt, nuk deperton kimikate në ushqimin tuaj siç bëjnë disa PTFE.

Harrojeni larjen e mundimshme

Asnjëherë mos luftoni me ushqimin e djegur – me Stone Legend Mediteraneo i gjithë ushqimi thjesht do të rrëshqasë nga sipërfaqja. Mund të gatuani vetëm me një pikë vaj dhe për pjesën tjetër do të kujdeset sipërfaqja e përsosur jo ngjitëse. Thjesht laheni në makinë larëse enësh ose lajeni me ujë të nxehtë dhe detergjent enësh.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë