Nuk keni produkte në shportë

Provo

E Premte 13

E Premte 13 - Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

deri -70%
 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Tave rrumbullake Stone Legend Black Delimano

Photo
Video
-40%

Një kombinim i përsosur i formës dhe funksionit, tava rrumbullake Delimano Stone Legend Black është një mënyrë klasike për të përgatitur dhe shërbyer ushqime të paharrueshme. Kjo tavë e rrumbullakët është e përsosur për pjekjen dhe gatimin e një shumëllojshmëri gatimesh. Tava e duhur për të marinuar, gatuar dhe shërbyer. E bërë nga çeliku i karbonit dhe smalti, e veshur me shtresë Quantanium jo ngjitëse e përforcuar me grimca guri. 

Tave rrumbullake Stone Legend Black Delimano

Çmimi: Nga 1,690 Lekë Deri në


Oferta: Nga 1,010 Lekë Deri në

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Për më shumë zgjidhni një opsion.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Një kombinim i përsosur i formës dhe funksionit, tava rrumbullake Delimano Stone Legend Black është një mënyrë klasike për të përgatitur dhe shërbyer ushqime të paharrueshme. Kjo tavë e rrumbullakët është e përsosur për pjekjen dhe gatimin e një shumëllojshmëri gatimesh. Tava e duhur për të marinuar, gatuar dhe shërbyer. E bërë nga çeliku i karbonit dhe smalti, e veshur me shtresë Quantanium jo ngjitëse e përforcuar me grimca guri. 

Më shumë
Detajet e produktit

Tava legjendare e rrumbullakët e Delimanos tani në ngjyrë të zezë

Tava Delimano Stone Legend Black është pjesë e një linje të re enësh gatimi në familjen e famshme Stone Legend. Një ngjyrë e zezë shumë e veçantë e bën një shtesë të bukur dhe elegante për çdo kuzhinë, ndërsa materialet supreme sigurohen që këto enë gatimi të jenë një fitues absolut në sobën dhe në furrën tuaj.

Nga soba në furrë dhe direkt në tryezën e ngrënies

Tava është ideale për darka të shijshme për çdo rast. Përbërja e materialeve të kësaj ene krijon një mjedis perfekt për ushqime të shijshme. Shpërndan dhe ruan nxehtësinë në mënyrë të barabartë dhe lejon një mori teknikash gatimi. Dorezat e sigurta të furrës sigurojnë një kapje të fortë për trajtim të lehtë dhe mbajtjen e tavës direkt nga pllaka në furrë dhe direkt në tryezën e ngrënies. Kjo tavë gatimi është krejtësisht e përshtatshme për një shumëllojshmëri pjatash të tilla si biftekë, musaka, byrek ose simite të ëmbla dhe ëmbëlsira.

Rezultate të besueshme dhe perfekte çdo herë me veshje Quantanium

Karakteristika kryesore e tavës së rrumbullakët është veshja e saj Quantanium, rezultat i përpjekjeve tona për t'ju ofruar përvojën më të mirë të mundshme të gatimit. Quantanium ka përparësi të shumta, si me poshte vetëm disa prej tyre:

  • Është bërë nga materiale jo toksike - 100% e bërë pa PFOA, kështu që asnjë kimikat i dëmshëm nuk hynë në ushqimin tuaj dhe përfundimisht në trupin tuaj.
  • Është jashtëzakonisht rezistent ndaj gërvishtjeve dhe kështu jashtëzakonisht i sigurt - veshja nuk rrjedh kimikate në ushqimin tuaj.
  • Është përforcuar me grimca minerale natyrore prej guri dhe titani - grimcat e gurit ruajnë nxehtësinë dhe e dërgojnë atë në ushqim gradualisht - lagështia natyrore, vitaminat dhe aroma ruhen mirë brenda ushqimit.
  • Mundëson gatimin me pak yndyrë me vetëm një pikë vaj.
  • I jep ushqimit shijen tradicionale si të gatuar në gurin e vërtetë
  • Sipërfaqja perfekte jo ngjitëse nuk do të konsumohet me kalimin e kohës.

Është e përshtatshëm për t'u përdorur edhe me ene kuzhine metalike.

Të dhëna teknike
Lahet në pjatalarëse Po
Materiali Çelik karboni, enamel
Materiali bazë Çelik
Materiali i brendshëm gur quantanium
Përmasat 16cm, 24cm, 26cm, 28cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star