Nuk keni produkte në shportë

Provo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Tavë e vogël me kapak Royal Supreme

Photo
Video
-50%

Piqni një lazanje të shijshme për dy persona, disa krahë pule me perime ose bëni syltjash ne furre - me Delimano Royal Supreme Glass rezultatet tuaja do të jenë perfekte. Bërë nga xhami borosilikat, i mbuluar me shtresë PPG Xylan jo ngjitëse. E krijuar për t'i bërë ballë frigoriferit, mikrovalës, furrës dhe pjatalarëses, duke u dukur bukur në tryezën tuaj të ngrënies. Seti përfshin taven e vogël me 0.8l kapacitet dhe kapak bambu.

Tavë e vogël me kapak Royal Supreme

Çmimi: 4,990 Lekë


Oferta: 2,495 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Më shumë

Piqni një lazanje të shijshme për dy persona, disa krahë pule me perime ose bëni syltjash ne furre - me Delimano Royal Supreme Glass rezultatet tuaja do të jenë perfekte. Bërë nga xhami borosilikat, i mbuluar me shtresë PPG Xylan jo ngjitëse. E krijuar për t'i bërë ballë frigoriferit, mikrovalës, furrës dhe pjatalarëses, duke u dukur bukur në tryezën tuaj të ngrënies. Seti përfshin taven e vogël me 0.8l kapacitet dhe kapak bambu.

Më shumë
Detajet e produktit
 • Delimano Royal Supreme Glass Large Roaster 3-in-1

  Xham i temperuar

  Bërë nga xhami i qëndrueshëm që ruan nxehtësinë më gjatë.

 • Delimano Royal Supreme Glass Large Roaster 3-in-1

  Shtresë që nuk ngjit

  Shtresë jo ngjitëse që pasuron vetitë e bazës prej qelqi.

 • Delimano Royal Supreme Glass Large Roaster 3-in-1

  Materiale rezistente ndaj goditjeve

  Transferim i sigurt nga frigoriferi në sobë ose mikrovalë.

 • Delimano Royal Supreme Glass Large Roaster 3-in-1

  Lehtësi në larje

  Pastrohen lehtësisht me dorë ose në lavastovilje.

Tavë praktike për ushqime perfekte të pjekura

Çdo kuzhinë ka nevojë për një tavë të mirë dhe të fortë kur gatuan një darkë dhe kjo tavë e vogël me kapak është e përshtatshme, duke kombinuar ndërtimin e saj të lehtë me qëndrueshmërinë që sigurisht do të zgjasë për vite me rradhë.

Delimano Royal Supreme Glass Small Tray+Lid

Zgjedhja perfekte për porcione të vogla

Tava me kapak Delimano Royal Supreme Glass është një tavë e vogël për pjekje me kapak bamboo. Mund ta përdorni për pjekje të vakteve të vogla për persona që jetojnë vetëm ose familje të vogla me 2 -3 anëtarë, për pjata shoqëruese ose ëmbëlsira dhe për ruajtjen dhe ringrohjen e ushqimeve që kanë tepruar nga vakti i mëparshëm.

Kjo tavë mund të përdoret për të shërbyer direkt ushqimin në tavolinë, ndërsa kapaku prej bambuje mund të shërbejë si një mbrojtëse për tryezën tuaj nga nxehtësia.

Delimano Royal Supreme Glass Small Tray+Lid

Enë pjekjeje qelqi me cilësi premium

Tavat e reja të qelqit borosilikat me veshje jo ngjitëse PPG Xylan janë plotësisht rezistente ndaj gërvishtjeve dhe goditjeve, shumë të qëndrueshme dhe e ruajnë nxehtësinë më gjatë se metali. Kjo e bën atë të përsosur edhe për servirje, duke e mbajtur ushqimin të ngrohtë më gjatë. Falë dizajnit të tyre, ato janë një shtesë mahnitëse për çdo tavoline dhe të përshtatshme për të shërbyer ushqimin tuaj me stil.

Veshja jo ngjitëse PPG Xylan siguron sipërfaqe të lëmuar dhe të barabartë që parandalon ngjitjen e ushqimit dhe siguron çlirim të shkëlqyeshëm. Veshja jo ngjitëse mundëson gatimin me pak yndyrë, thjesht e përsosur nëse doni të hani shëndetshëm dhe të monitoroni marrjen e kalorive.

Delimano Royal Supreme Glass Large Roaster 3-in-1

E përkryer për ruajtje dhe e lehtë për t'u pastruar

Linja Royal Supreme Glass është rezistente si ndaj të ftohtit ashtu edhe ndaj nxehtësisë, kështu që ju mund ta transferoni ushqimin tuaj direkt nga frigoriferi në mikrovalë ose furrë – perfekte për ngrohjen e ushqimeve që kanë tepruar nga vakti i mëparshëm.

Pas gatimit, thjesht mund t'i lani në pjatalarëse. Lehtësisht mund ti lani edhe me dorë, falë veshjes që nuk ngjit. Fshijeni kapakun e bambusë me një leckë dhe lëreni të thahet.

Delimano Royal Supreme Glass Small Tray+Lid
Informacione Shtesë

Seti përfshin:

 • 1x tavë e vogël (kapaciteti 0,8l, përmasa: 23x15x4 cm),
 • 1x kapak bamboo 23 cm - mund të përdoret si një kapak për tavën, si një dërrasë prerëse ose për të shërbyer në tavolinë.
Delimano Royal Supreme Glass Small Tray+Lid

Informacione të tjera

 • Mund të përdoren në furrë deri në 230°C (vetëm tava, jo kapaku bamboo)
 • Bërë pa PFOA
 • Të sigurta për në lavastovilje dhe mikrovalë (vetëm tava)
 • Të përshtatshme edhe për të ruajtur ushqime në frigorifer
 • Bërë nga xhami borosilikat i cilësisë së lartë
Delimano Royal Supreme Glass Small Tray+Lid

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star