Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Tavë me kapak Royal Supreme Glass Medium

Photo
Video
-50%

Jo vetëm që duket mirë, por janë perfekte për çdo gatim - ky set tavash për pjekjeje mund të përballojë çdo recetë që keni dhe jep rezultate të shijshme çdo herë. E bërë nga xhami borosilikat me shtresë jo ngjitëse PPG Xylan, mundëson gatim të shëndetshëm me pak yndyrë duke siguruar që ushqimi të mos ngjitet kurrë në sipërfaqe. Seti përfshin kapak bambu praktik. I sigurt për mikrovalë, furrë dhe pjatalarëse. Dizajn 2-në-1.

Tavë me kapak Royal Supreme Glass Medium

Çmimi: 7,990 Lekë


Oferta: 3,990 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Më shumë

Jo vetëm që duket mirë, por janë perfekte për çdo gatim - ky set tavash për pjekjeje mund të përballojë çdo recetë që keni dhe jep rezultate të shijshme çdo herë. E bërë nga xhami borosilikat me shtresë jo ngjitëse PPG Xylan, mundëson gatim të shëndetshëm me pak yndyrë duke siguruar që ushqimi të mos ngjitet kurrë në sipërfaqe. Seti përfshin kapak bambu praktik. I sigurt për mikrovalë, furrë dhe pjatalarëse. Dizajn 2-në-1.

Më shumë
Detajet e produktit
 • Delimano Royal Supreme Glass Large Roaster 3-in-1

  Xham i temperuar

  Bërë nga xhami i qëndrueshëm që ruan nxehtësinë më gjatë.

 • Delimano Royal Supreme Glass Large Roaster 3-in-1

  Shtresë që nuk ngjit

  Shtresë jo ngjitëse që pasuron vetitë e bazës prej qelqi.

 • Delimano Royal Supreme Glass Large Roaster 3-in-1

  Materiale rezistente ndaj goditjeve

  Transferim i sigurt nga frigoriferi në sobë ose mikrovalë.

 • Delimano Royal Supreme Glass Large Roaster 3-in-1

  Lehtësi në larje

  Pastrohen lehtësisht me dorë ose në lavastovilje.

Dizajn i këndshëm dhe materiale të përshtatshme për çdo kuzhinë

Shijoni vaktin tuaj të së dielës, gatime të pjekura në përsosmëri me këtë tavë pjekje qelqi të qëndrueshme, me madhësi mesatare, e cila është jashtëzakonisht e gjithanshme, e qëndrueshme dhe funksionale. Zgjedhja e përsosur si për fillestarët ashtu edhe për kuzhinierët me përvojë, kjo tavë 2-në-1 me kapak bambu të dobishëm mund të përdoret për gatim, servirje dhe ruajtje.

Falë dizajnit të tyre të përjetshëm, ato janë një shtesë mahnitëse për çdo tavoline dhe të përshtatshme për të shërbyer ushqimin tuaj me stil.

Delimano Royal Supreme Glass Medium Roaster+Lid

Dizajn 2-në-1 për të gjitha aventurat tuaja të gatimit

Delimano Royal Supreme Glass Medium përfshin:

 • Delimano Royal Supreme Glass Medium Roaster+Lid

  Tava e thellë

  Me kapacitet 3 L për lazanja, mish, bukë ose tava të ndryshme.

 • Delimano Royal Supreme Glass Medium Roaster+Lid

  Tava e sheshtë

  Mund të shërbejë si kapak për tavën e thellë ose për pjekje me kapacitet 1,5 L.

 • Delimano Royal Supreme Glass Medium Roaster+Lid

  Kapak Bamboo

  Mund të përdoret si kapak për tavën e sheshtë, për prerje ose servirje.

Enë pjekjeje qelqi me cilësi premium

Tavat e reja të qelqit borosilikat me veshje jo ngjitëse PPG Xylan janë plotësisht rezistente ndaj gërvishtjeve dhe goditjeve, shumë të qëndrueshme dhe e ruajnë nxehtësinë më gjatë se metali. Kjo e bën atë të përsosur edhe për servirje, duke e mbajtur ushqimin të ngrohtë më gjatë.

Delimano Royal Supreme Glass Medium Roaster+Lid

Xham borosilikat me veshje të besueshme jo ngjitëse

Veshja e re jo ngjitëse PPG Xylan siguron sipërfaqe të lëmuar që parandalon ngjitjen e ushqimit. Veshja jo ngjitëse mundëson gatimin me pak yndyrë, thjesht e përsosur nëse doni të hani më shumë ushqim dhe të monitoroni marrjen e kalorive.

Delimano Royal Supreme Glass Medium Roaster+Lid

Nga frigoriferi në furrë, nga furra në tryezë

Linja Royal Supreme Glass është rezistente si ndaj të ftohtit ashtu edhe ndaj nxehtësisë, kështu që ju mund ta transferoni ushqimin tuaj direkt nga frigoriferi në mikrovalë ose furrë – perfekte edhe për ngrohjen e ushqimeve.

Delimano Royal Supreme Glass Medium Roaster+Lid

Pastrim jashtëzakonisht i lehtë

Pas gatimit, thjesht mund t'i lani të dy tavat në pjatalarëse. Mund t'i lani lehtësisht edhe me dorë, falë veshjes që nuk ngjit. Fshijeni kapakun e bambusë me një leckë të lagur dhe lëreni të thahet.

Delimano Royal Supreme Glass Medium Roaster+Lid
Informacione Shtesë

Seti përfshin

 • 1x tava kryesore (kapaciteti 3l, përmasa: 32x19x8cm),
 • 1x tava e cekët/kapaku (kapaciteti 1,5l, përmasa: 32x19x5cm),
 • 1x kapak bamboo 32 cm.
Delimano Royal Supreme Glass Medium Roaster+Lid

Informacione shtesë

 • Mund të përdoren në furrë deri në 230°C
 • Bërë pa PFOA
 • Të sigurta për në lavastovilje dhe mikrovalë (vetëm tava e madhe)
 • Të përshtatshme edhe për të ruajtur ushqime në frigorifer
 • Bërë nga xhami borosilikat i cilësisë së lartë
Delimano Royal Supreme Glass Medium Roaster+Lid

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star