Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Gota të gjata Lumina 400ml Delimano

Photo
Video
-50%
Delimano pasuron gamën e gjerë të produkteve të kuzhinës me setin e gotave Lumina. Seti i gotave të gjata Lumina përfshin 6 gota të gjata me kapacitet 400ml secila, të cilat mund të përdoren për ujë dhe lëngje të ndryshme. Një dizajn minimalist por elegant, i karakterizuar nga një formë klasike, prej qelqi kristalor të cilësisë së lartë dhe rezistent ndaj gërvishtjes.
Gota të gjata Lumina 400ml Delimano

Çmimi: 2,990 Lekë


Oferta: 1,495 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë
Delimano pasuron gamën e gjerë të produkteve të kuzhinës me setin e gotave Lumina. Seti i gotave të gjata Lumina përfshin 6 gota të gjata me kapacitet 400ml secila, të cilat mund të përdoren për ujë dhe lëngje të ndryshme. Një dizajn minimalist por elegant, i karakterizuar nga një formë klasike, prej qelqi kristalor të cilësisë së lartë dhe rezistent ndaj gërvishtjes.
Më shumë
Detajet e produktit

Gota uji Lumina

Seti i gotave Lumina përfshin 6 gota uji të gjata me kapacitet 400ml secila. Një dizajn minimalist por elegant, i karakterizuar nga një formë klasike, prej qelqi kristalor të cilësisë së lartë dhe rezistent ndaj gërvishtjes. Qelq i pastër 100% dhe super transparent. Teknologjia e shkrirjes dhe formula speciale e bëjnë këtë produkt unik në treg. Materili i qelqit i përdorur nuk përmban barium, antimony ose plumb. Seti i gotave Lumina janë perfekte për përdorim të përditshëm. Kompletoni kuzhinën tuaj dhe me setin gotave Lumina, për ti dhëne më shumë shkëlqim dhe hijeshi tavolinës tuaj.

Gota lumina

Informacione shtesë

 • Shërbejnë për ujë & lëngje
 • Përdoren në shtëpi & bare
 • Rezistente ndaj gërvishtjeve
 • Lahen në pjatalarëse
 • Ruajnë shkëlqimin në kohë
 • Paketim i përshtatshëm për dhuratë
 • gota lumina

  Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

  Si e vlerësoni këtë Produkt? *

  1 1 yll
  2 2 star
  3 3 star
  4 4 star
  5 5 star