Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Gota Lumina 500ml Delimano

Photo
Video
-50%
Delimano pasuron gamën e gjerë të produkteve të kuzhinës me setin e gotave Lumina. Seti i gotave Lumina përfshin 6 gota për pije të ndryshme me kapacitet 500ml secila. Një dizajn minimalist por elegant, i karakterizuar nga një formë klasike, prej qelqi kristalor të cilësisë së lartë dhe rezistent ndaj gërvishtjes.
Gota Lumina 500ml Delimano

Çmimi: 3,490 Lekë


Oferta: 1,745 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë
Delimano pasuron gamën e gjerë të produkteve të kuzhinës me setin e gotave Lumina. Seti i gotave Lumina përfshin 6 gota për pije të ndryshme me kapacitet 500ml secila. Një dizajn minimalist por elegant, i karakterizuar nga një formë klasike, prej qelqi kristalor të cilësisë së lartë dhe rezistent ndaj gërvishtjes.
Më shumë
Detajet e produktit

Perfekte për të shërbyer një shumëllojshmëri pijesh

Seti i gotave Lumina përfshin 6 gota me kapacitet 500ml secila. Një dizajn minimalist por elegant, i karakterizuar nga një formë klasike dhe një bazë solide prej qelqi kristalor të cilësisë së lartë dhe rezistent ndaj gërvishtjes. Qelq i pastër 100% dhe super transparent. Teknologjia e shkrirjes dhe formula speciale e bëjnë këtë produkt unik në treg. Materili i qelqit i përdorur nuk përmban barium, antimony ose plumb. Kompletoni kuzhinën tuaj dhe me setin e gotave Lumina, për ti dhëne më shumë shkëlqim dhe hijeshi tavolinës tuaj. Perfekte për të shërbyer një shumëllojshmëri koktejesh, pijesh të ftohta ose ujë, këto gota qelqi sjellin funksion dhe stil në vaktet e përditshme ose tryezat festive.

Gota lumina

Informacione shtesë

 • Shërbejnë për lëngje të ndryshme
 • Përdoren në shtëpi & bare
 • Rezistente ndaj gërvishtjeve
 • Lahen në pjatalarëse
 • Ruajnë shkëlqimin në kohë
 • Paketim i përshtatshëm për dhuratë
 • gota lumina

  Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

  Si e vlerësoni këtë Produkt? *

  1 1 yll
  2 2 star
  3 3 star
  4 4 star
  5 5 star