Nuk keni produkte në shportë

Provo

Kapak Legend

Photo
Video

Keep all the delicious flavours and juices of the foods you love, and get even more great use out of your Delimano Legend FiveStar Legend cookware, with these specially designed, oven-safe lids. Available in 5 sizes: 18cm, 20cm, 24cm, 26cm and 28cm. These lids match all (Stone) Legend cookware lines so far.

Kapak Legend
Nga 990 Lekë Deri në
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Për më shumë zgjidhni një opcion.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Keep all the delicious flavours and juices of the foods you love, and get even more great use out of your Delimano Legend FiveStar Legend cookware, with these specially designed, oven-safe lids. Available in 5 sizes: 18cm, 20cm, 24cm, 26cm and 28cm. These lids match all (Stone) Legend cookware lines so far.

Më shumë
Detajet e produktit

Mund të përdoret në furrë

Kapakët Delimano me një unazë çelik inox janë bërë nga xhami i fortë dhe i sigurt. Të gjitha kapakët janë të sigurta për tu përdorur në furrë, të lehtë për tu ruajtur dhe pastruar. Kapakët e linjës Delimano Legend janë të disponueshme në madhësi të ndryshme.

Delimano Legend Lid

Gatuani më shpejt, dhe ruani vlerat ushqyese

Duke përdorur kapakun për tenxheret dhe tiganët ju do të:

  • Ushqimi do të gatuhet më shpejt;
  • Ruani aromën e ushqimeve;
  • Parandaloni spërkatjen nga vaji ose uji;
  • Ruan ngrohtësinë e ushqimit më gjatë.
Delimano Legend Lid

Zbuloni shumëllojshmërinë e enëve nga linja Delimano FiveStar Legend

Çfarë e bën një vakt perfekt? Po, janë përbërësit dhe sigurisht edhe receta.... por diferencën e bejnë edhe enët me të cilat ju gatuani. Ato mund ta rregullojnë ose prishin gatimin tuaj. Linja e enëve Delimano FiveStar Legend ka cilësi të cilat do të bëjnë gatimet tuaja perfekte dhe ju do të shijoni gatime njesoj si në restorante me 5 yje.

Zbulo më shumë

Të dhëna teknike
Përmasat 20 cm, 24 cm, 26 cm, 28 cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star