Nuk keni produkte në shportë

Provo

Rende & prerëse aksesorë për robotin e kuzhinës Delimano

Photo
Video

Një aksesorë opsional për të prerë në feta dhe për grirje i cili përdoret me robotin e kuzhinës. Me kokë plastike dhe shtytëse, me tre koka çeliku inox për grirje, grimcim të imët dhe prerje në feta.

Rende & prerëse aksesorë për robotin e kuzhinës Delimano
3,790 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Furnizimi me këtë produkt pritet të vijë në: Nëntor 2021
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Një aksesorë opsional për të prerë në feta dhe për grirje i cili përdoret me robotin e kuzhinës. Me kokë plastike dhe shtytëse, me tre koka çeliku inox për grirje, grimcim të imët dhe prerje në feta.

Më shumë
Detajet e produktit

Prerje e shpejtë në feta perfekte në çdo kohë!

Në vend që të blini një prerëse elektrike ose rende, azhurnoni robotin tuaj të kuzhinës Delimano me aksesorin rende & prerëse! Mblidhet lehtë do tju ndihmojë për përpunimin e pothuajse të gjitha llojeve të frutave, perimeve dhe madje edhe më shumë.

Super sallata në kuzhinën tuaj

Seti ka tre kone çeliku të pandryshkshëm për t'u zëvendësuar - për prerje, grirjë të trashë dhe grirje/copëtim të imët. Seti do të jetë i dobishëm në çdo kohë kur ju do të përgatisni sallata të freskëta, fruta ose perimeve të freskëta nga kopshti juaj, copa arrash ose çokollatë për pjekje dhe madje edhe djathë dhe më shumë! Për të mbajtur gishtat tuaj të sigurt, kompleti përfshin gjithashtu një shtytës plastik praktik.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia