Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Aksesorë për përzierje për robotin e kuzhinës 1,5 L Delimano

Photo
Video

Nëse zotëroni Delimano Kitchen Robot Deluxe Noir dhe ju pëlqen të përgatisni smoothie, lëngje të freskëta ose salca të ftohta, kjo është ena e duhur për ju. Ky aksesor për përzierjes mund të pregatisë pijen tuaj të preferuar me motor 1500W. Thikat e saj janë mjaft të forta për të shtypur akullin dhe për të bërë margarita ose çdo pije tjetër. Material qelqi me shkallë matëse ka kapacitet 1.5l.

Aksesorë për përzierje për robotin e kuzhinës 1,5 L Delimano
4,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Nëse zotëroni Delimano Kitchen Robot Deluxe Noir dhe ju pëlqen të përgatisni smoothie, lëngje të freskëta ose salca të ftohta, kjo është ena e duhur për ju. Ky aksesor për përzierjes mund të pregatisë pijen tuaj të preferuar me motor 1500W. Thikat e saj janë mjaft të forta për të shtypur akullin dhe për të bërë margarita ose çdo pije tjetër. Material qelqi me shkallë matëse ka kapacitet 1.5l.

Më shumë
Detajet e produktit

Aksesorë i përshtatshëm për robotin e kuzhinës

A jeni adhurues i smoothies të mbushura me vitamina, akulloreve të bëra në shtëpi ose margaritave të ngrira? Mos kërkoni më tej pasi ky aksesorë për Delimano Kitchen Robot Deluxe Noir është gjithçka që ju nevojitet! Thjesht vendoseni atë në pjesën lart të robotit te kuzhines Delimano, mbusheni me fruta, qumësht, perime, akull, çfarëdo që dëshironi, dhe shihni sa shpejt do ta kthejë në pije fantastike për ju dhe të dashurit tuaj.

E madhe mjaftueshëm për t'i shërbyer familjes tuaj

Aksesori për përzierje Delimano Kitchen Robot Deluxe Noir Professional ka një kapacitet prej 1.5 l kështu që mund të pregatisë disa gota smoothie ose lëng njëkohësisht. Ai gjithashtu përfshin një shkallë matëse kështu që ju mund të ndiqni recetën tuaj me lehtësi.

Trajtojini mysafirët tuaj me një margarita perfekte të ngrirë

Nuk ka asgjë më relaksuese se një koktej i bërë mirë, i ftohur deri në përsosmëri mbi akullin e grimcuar imët. Nga margaritat e ngrira te mojito ose sorbetët, thjesht përdorni blenderin dhe bëni akull të shtypur perfekt në sekonda.

Projektuar me Kujdes

Aksesori për përzierje profesional Delimano Kitchen Robot Deluxe Noir u krijua me shumë kujdes për t'ju dhënë përvojën më të mirë:

 • Shumica e aksesoreve për përzierjes përdorin vetëm një kushinet në strehën e teheve - por aksesori Delimano Kitchen Robot Deluxe Noir Professional përfshin dy. Kuzhineta e dyfishtë dyfishon qëndrueshmërinë dhe efikasitetin e tij.
 • Pika e kontaktit e krijuar posaçërisht midis njësisë kryesore dhe kavanozit të përzierjes së xhamit është projektuar në një mënyrë që e bën këtë aksesorë shumë më të qetë.
 • Forma e teheve në kombinim me qëndrueshmërinë shtesë të sipërpërmendur mundësojnë që ky aksesorë të shtypë edhe akullin me lehtësi.
 • Kapak i dyfishtë - kapaku i brendshëm mundëson hapjen dhe shtimin e sigurt të përbërësve ndërmjet procesit.

E sigurt për tu larë edhe në lavastovilje

Aksesori për përzierje mund të çmontohet plotësisht, gjë që e bën të lehtë pastrimin dhe qëndron higjenike në të njëjtën kohë, pasi mund ta mbroni plotësisht atë nga mbledhja e mbetjeve midis pjesëve. Pas përdorimit, thjesht vendoseni në lavstovilje.

Specifikime

 • Materiali: qelq
 • Kapaciteti: 1,5L
 • Temperatura maksimale e përbëresve të lëngshëm: 55°C
 • Thikat: Çelik inox
Të dhëna teknike
Materiali Çelik inoks, xham

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë