Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Peshore Kuzhine me tas Delimano Joy

Photo
Video

Përditësoni ekspereincën tuaj të gatimit dhe pjekjes me peshoren Delimano Joy me tas! Kjo enë e dobishme kuzhine 2në1 me tas të integruar mat si peshën ashtu edhe vëllimin, me kapacitet deri në 5 kg ose 1.8 l. E bërë nga çelik inox, ekran LCD. Mos ngurroni të përdorni tasin si tas të pavarur për qëllime të tjera.

Peshore Kuzhine me tas Delimano Joy
2,990 Lekë
2,840 Lekë Club5
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Përditësoni ekspereincën tuaj të gatimit dhe pjekjes me peshoren Delimano Joy me tas! Kjo enë e dobishme kuzhine 2në1 me tas të integruar mat si peshën ashtu edhe vëllimin, me kapacitet deri në 5 kg ose 1.8 l. E bërë nga çelik inox, ekran LCD. Mos ngurroni të përdorni tasin si tas të pavarur për qëllime të tjera.

Më shumë
Detajet e produktit

Lehtësoni punën tuaj në gatim me peshoren me tas 2në1

Çdo kuzhinier e di rendesisen e peshores se kuzhinës, per të peshuar përbërësit tuaj, keni nevojë për një tas dhe vetëm se mund të peshoni miell, sheqer dhe gjithçka tjetër që ju nevojitet për recetën tuaj. Njihuni me mënyrën më të mirë dhe më të shpejtë për të peshuar përbërësit tuaj - një Peshore Kuzhine Delimano Joy me tas. Kjo peshore e dobishme e kuzhinës përfshin edhe tasin, kështu që kurrë nuk do të duhet të përdorni enë të tjera për peshimin e përbërësve.

Ekran të madh LCD dhe mënyra të ndryshme të matjes

Peshore Delimano Joy me tas ka përfitime të mëdha teknike:

  • Shkallët e kapacitetit matës deri në 5 kg, dhe tasi ka kapacitet 1.8 l
  • Sensori i matësit me precizion të lartë lejon matjen me precizion të lartë, gradimin për 1 g ose 3ml të kapacitetit të vëllimit.
  • Butoni i djathtë do të ndezë peshoren, vendosni tasin, shtoni përbërës, dhe pastaj mund te peshoni përsëri duke vendosur mbajtesen për të shtuar një përbërës tjetër
  • Butoni në anën e majtë funksionon si buton për të zgjedhur midis mënyrave të ndryshme të matjes - peshës ose vëllimit
  • Ka një ekran LCD me dritë prapa për shikim të qartë gjatë punës, kështu që gjithmonë do të jeni në gjendje të shihni qartë se sa është e ngarkuar. Madhësia e ekraneve është 58 x 27 mm
  • Një sensor do t'ju njoftojë kur pesha mbingarkohet ose kur bateria është e dobët
  • Punon në 2 x bateri AAA (nuk përfshihen)
  • Përmasa e produktit 21,5 x 21,5 x 13 cm është mjaft e madhe për çdo detyrë dhe mjaft i vogël për ta ruajtur atë

Tasi është i ndashëm dhe i dobishëm edhe si tas i pavarur

Tasi matës nga kompleti mund të përdoret lehtësisht si një tas i zakonshëm përzierjeje. Kapaciteti i tij është 1,8l gjë që e bën atë të përsosur për detyrat e përditshme - mund të bëhet tasi juaj i sallatës ose mbajtësi i frutave ose një tas i dobishëm për përzierjen e brumit të petullave ose trazimin e bukës.

Materiali çelik inox e bën peshoren të fortë dhe tërheqëse

Në mënyrë që peshorja e kuzhinës Delimano të ketë jetëgjatësi, ne e kemi bërë atë prej çeliku të fortë. Të dy pllakat e sipërme dhe tasi janë bërë prej çeliku inox kështu që peshorja duket tërheqëse, por gjithashtu mund të pastrohet më lehtë. Asnjë ndryshkje!

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star