Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Joy Hand Blender Set Pro Delimano

Photo
Video
-44%

Delimano Joy Hand Blender Set Pro, ky set me motor të fuqishëm 600W ju ndihmon të gatuani vaktet e shijshme më shpejt dhe më lehtë me 5 funksione dhe 8 aksesorë. Kjo pajisje mund të kryej funksione të ndryshme në kuzhinë, për pregatitjen e pures, përzierje, miksim, grirje pa shumë mundim, duke ju kursyer kohë, duke dhënë rezultate perfekte çdo herë.

Joy Hand Blender Set Pro Delimano

Çmimi: 7,990 Lekë


Oferta: 4,474 Lekë

Nga 3,990 Lekë Club5
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Delimano Joy Hand Blender Set Pro, ky set me motor të fuqishëm 600W ju ndihmon të gatuani vaktet e shijshme më shpejt dhe më lehtë me 5 funksione dhe 8 aksesorë. Kjo pajisje mund të kryej funksione të ndryshme në kuzhinë, për pregatitjen e pures, përzierje, miksim, grirje pa shumë mundim, duke ju kursyer kohë, duke dhënë rezultate perfekte çdo herë.

Më shumë
Detajet e produktit

Asistenti i domosdoshëm i gatimit ndihmon në kryerjen e shpejtë të punës

Kuzhinierët do t'ju tregojnë se ka shumë raste kur një blender dore e kthen punën e përditshme të kuzhinës në një gëzim. Një mjet i gjithanshëm që do t'ju kursejë shumë kohë dhe përpjekje, seti i ri delimano joy hand blender pro i bën të gjitha - përzierjen, mikson dhe copëton me lehtësi, gjithçka falë motorit të fuqishëm 600W me deri në 14.000 RPM që ndihmon në kryerjen e shpejtë të punës si një blic.

Ky element thelbësor i kuzhinës do t'ju ndihmojë të zgjeroni aftësitë tuaja të gatimit dhe të prezantoni më shumë pjata të reja dhe emocionuese.

Me 5 funksione dhe 8 aksesorë, kështu që së shpejti do të bëhet i domosdoshëm në kuzhinën tuaj. Duke marrë parasysh të gjitha mënyrat e përgatitjes së ushqimit, ju mund të përzierni supa ose salca në tigan; rrihni te bardhen e vezes deri në përsosmëri; krijoni smoothie të ëndërruar për dy persona ose ushqime për bebe. Sinqerisht do të pyesni veten se si ja keni bërë deri tani pa të.

Delimano Joy Hand Blender Set Pro
 • Delimano Joy Hand Blender Set Pro

  Përdoreni si një blender dore

  Delimano Joy Hand Blender Set Pro përfshin një bosht të gjatë metali, i cili ju ndihmon ne pregatitjen e supave të nxehta, reçelit, salcave në enë të thella pa spërkatje. Forma optimale e tehut ndihmon në lëvizjen e ushqimit lart e poshtë, duke përshpejtuar procesin dhe duke e bërë përzierjen më të butë dhe më të barabartë. Thikat janë aq të forta sa mund të shtypni akullin me lehtësi, kështu që ju mund të argëtoni mysafirët tuaj me margarita të ngrira, limonadë të freskët ose kafe të ftohtë.

 • Delimano Joy Hand Blender Set Pro

  Përdoreni si një rrahëse

  Merengue, krem, krepa, beshamel, omelete - ky aksesore do t'ju ndihmojë për të gjitha këto. Është mjaft i fuqishëm për të rrahur brumin e petullave dhe aq i butë për të bardhat e vezëve. Vetëm rregulloni fuqinë e shpejtësisë dhe bëni ëmbëlsira të shijshme, ëmbëlsira ose mëngjes në pak kohë.

 • Delimano Joy Hand Blender Set Pro

  Përdoreni si një grirëse elektrike

  Delimano Joy Hand Blender Set Pro përfshin një tas 700 ml me dy tehe krahë çeliku inox. Përdorni atë për të copëtuar arra, erëza, çokollatë, sheqer, biskota, për brumë byreku, duke përgatitur të gjitha llojet e salcave, të tilla si pesto, guacamole, salcë, për prerjen e qepëve etj. Kapaku nuk lejon që ushqimi të spërkatet rreth kuzhinës tuaj, ndërsa në të njëjtën kohë thith dridhjet gjatë përzierjes.

 • Perdorni 2 aksesorët e ndryshëm për prerje

  Seti përmban 2 aksesore të ndryshëm për një larmi opsionesh krijuese të përgatitjes së ushqimit:

  Delimano Joy Hand Blender Set Pro

  Përdorni thikën tjetër për të pregatitur çdo sallatë ose për të bërë një zbukurim të bukur.

  Delimano Joy Hand Blender Set Pro

  Përdorni thikën vertikale në formë spirale për t'i kthyer perimet tuaja të preferuara në spirale për kungulleshka, sallata perimesh, apo ëmbëlsirë me mollë.

Shpejtësia e rregullueshme dhe me një funksion turbo

Ne e dimë që nuk ka asnjë shpejtësi të vetme që i përshtatet të gjitha detyrave, kështu që përzierësi ynë ju lejon të rregulloni shpejtësinë për t'iu përshtatur përbërësve dhe recetës me të cilën po punoni. Thjesht përdorni kontrollin e shpejtësisë dhe zgjidhni shpejtësinë e ndryshueshme derisa të jetë saktësisht në shpejtësinë që ju nevojitet. Dhe butoni turbo me shpejtësi të lartë është i përsosur nëse keni nevojë për energji shtesë për përbërës më të fortë.

Delimano Joy Hand Blender Set Pro

Kliko mbi aksesorin, gati në sekonda

Keni mbaruar me prerjen dhe ju duhet të përzieni? Ndërrimi i aksesorëve është shumë i thjeshtë- shtypeni lehtë për fikje dhe ndezje. Dhe për shkak se aksesorët janë të lëvizshme, ato janë shumë të thjeshtë për tu larë.

I sigurt dhe i lehtë për t’u përdorur

Forma ergonomike dhe butonat e mëdhenj e bëjnë komod për tu mbajtur dhe përdorur. Lëvizja e shpejtë, tehu, aksesore per prerje ne formë spirale janë të sigurta për tu larë edhe në lavastovilje. Këmbët kundër rrëshqitjes sigurojnë që pajisja të jetë e qëndrueshme në tryezë. Të gjitha thikat e bëra prej çeliku inox në mënyrë që të rezistojnë 100% ndaj ndryshkut dhe duke siguruar kështu jetë të gjatë.

Seti përfshin:

 • 1x pajisja bazë me fuqi 600W dhe vibrim të ulët
 • 1x bosht për përzierje,
 • 1x përzjerës,
 • 1x gotë 700 ml me dorezë,
 • 1x kapak për grirje,
 • 1x thika për grirje,
 • 2x aksesore per prerje ne forme spirale
 • 1x shtypës ushqimi.
Delimano Joy Hand Blender Set Pro

Vlerësimet e klientëve 1 Vlerësime

5

1 Vlerësime

Produktet 1

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Leta

www.delimano.al

Shume i mire
Me pelqen shume si produkt, eshte fantastik, e perdor per gjithcka, per te grire, per te bere pure, per te rrahur vezet. Ja vlen.

Produktet 1