Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Makineri kafe Joy Delimano

Photo
Video
-29%

Një filxhan kafe në mëngjes dhe ku ka më mirë se ta pregatisësh atë në shtëpi, është një kënaqësi e vërtetë. Përjetoni shijen e kafesë së freskët të bërë me makinerine Delimano Joy! Kjo pajisje përdor 15 bar presion, motor 850W dhe një grypë avulli për të krijuar kafen tuaj personale çdo mëngjes.

Makineri kafe Joy Delimano

Çmimi: 13,990 Lekë


Oferta: 9,990 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Një filxhan kafe në mëngjes dhe ku ka më mirë se ta pregatisësh atë në shtëpi, është një kënaqësi e vërtetë. Përjetoni shijen e kafesë së freskët të bërë me makinerine Delimano Joy! Kjo pajisje përdor 15 bar presion, motor 850W dhe një grypë avulli për të krijuar kafen tuaj personale çdo mëngjes.

Më shumë
Detajet e produktit

Zgjohuni në një filxhan kafe me ndihmën e Delimano

Siç e dinë të gjithë dashamirët e kafesë, nuk ka asgjë si aroma joshëse e kafesë së sapo përgatitet në mëngjes ... ose në çdo kohë të ditës!Tani mund ta bëni realitet me Delimano Joy Espresso Coffee Machine, aleati juaj i mëngjesit kur kërkoni për rregullimin e kafeinës.

Delimano Joy Espresso Coffee Machine

Shihni avantazhet:

 • Ky aparat ekspresi përdor 15 bar presion dhe motor 850W për të dhënë rezultate optimale - një kafe ekspres me aromë, kremoze dhe shije të pasur.
 • E nxehtë dhe e shijshme në provën e parë - që nga momenti kur e ndizni, kjo makinë do t'ju bëjë kafe me më shumë se 75 °C.
 • Projektimi i filtrit me dy mure - në krahasim me filtrin me një mur, kjo mundëson rezultate perfekte (krem perfekt) edhe nëse kafeja nuk bluhet në mënyrë të barabartë.
 • Operacioni i qetë (më pak se 80dB) siguron që ju nuk do të zgjoni të tjerët ndërsa krijoni kafen tuaj.
 • Pjesa e sipërme e ngrohjes me mbrojtje nga rënia do të sigurojë që gotat tuaja të jenë gjithmonë të ngrohta dhe të ruhen në mënyrë të sigurt.
 • Pastrimi automatik i sistemit të nxehtësisë pas avullimit sigurohuni që ekspresi juaj i ardhshëm të nxirret në temperaturën e duhur.
 • Delimano Joy Espresso Coffee Machine
 • Delimano Joy Espresso Coffee Machine
 • Delimano Joy Espresso Coffee Machine
 • Delimano Joy Espresso Coffee Machine

Ndizni makinerinë 850W dhe bëni 2 kafe ekspres

Delimano Joy Espresso Coffee Machine përfshin filtër të dyfishtë dhe porta filtër kështu që ju mund të përgatisni deri në 2 filxhanë kafe në të njëjtën kohë, një për ju, një për të dashurin tuaj ende në shtrat. Depozita mund të mbajë 1200 ml ujë kështu që ju mund të bëni 12 kafe me një mbushje depozite pa u shqetësuar për rezervuarin bosh.

Delimano Joy Espresso Coffee Machine

Tabaka e cila mund te hiqet, që mbledh pikimet siguron që banaku juaj i kuzhinës të mbetet i pastër nëse lëshohet ndonjë pikë pasi të hiqet filxhani.Kur të jetë plotë, thjesht hiqni atë dhe lajeni atë.

Gypi i avullit për personat që e pëlqejnë kafen me shkumë

Grypi i avullit e shkumëzon qumështin, kështu që ju të mund të shijoni kapuçinon tuaj ose kafe latte në komoditetin e shtëpisë tuaj. Intensiteti i avullit mund të bëni shkumë më të lehtë ose më të trashë, dhe të bëni pijen tuaj siç e dëshironi. Përdoreni atë për më shumë sesa shkumë qumështi: përgatitni çdo pije të nxehtë me bazë qumështi (çokollatë e nxehtë, kakao) si dhe ngrohni ujë për filxhan çaji.

Delimano Joy Espresso Coffee Machine

Përdorim i thjeshtë dhe nxehja e shpejtë

Në mënyrë që doza juaj e mëngjesit e kafeinës të dorëzohet shpejt Delimano Joy Espresso Coffee Machine siguron funksionim të thjeshtë dhe intuitiv - të zhvilluar për përdorim të përditshëm me funksionimin e thjeshtë të butonave. Thjesht shtypni ose ndizni butonin e ndezjes / fikjes, makina do të jetë gati brenda pak minutash.

 • Delimano Joy Espresso Coffee Machine
 • Delimano Joy Espresso Coffee Machine
 • Delimano Joy Espresso Coffee Machine
 • Delimano Joy Espresso Coffee Machine

Treguesi i integruar i dritës ju tregon se kur makineria është gati për t'u përdorur. Nëse nxitoni të punoni pa e fikur makinerinë, mos u shqetësoni - ne kemi shtuar mbylljen automatike pas 25 minutash për përdorim pa shqetësime.

Lehtë për t'u pastruar dhe mirëmbajtur

Të gjitha pjesët e ndashme janë ose çelik inox ose plastike dhe lahen lehtë me dorë dhe pastrimi i tubave të brendshëm është gjithashtu i lehtë.

 • Delimano Joy Espresso Coffee Machine
 • Delimano Joy Espresso Coffee Machine
 • Delimano Joy Espresso Coffee Machine
 • Delimano Joy Espresso Coffee Machine

I përshtatshëm edhe për kapsula E.S.E

Aparati Espresso Joy mund të përdoret edhe me kapsula E.S.E (Easy to Serve Espresso).

Delimano Joy Espresso Coffee Machine
Të dhëna teknike
Përmasat 31,12x22,5x26,8 cm

Vlerësimet e klientëve 1 Vlerësime

5

1 Vlerësime

Produktet 1

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Eli

www.topshop.al

Super
Shume super. E ben Kafen te shijshme .me shkume

Produktet 1