Nuk keni produkte në shportë

Provo

Set lugë, pirunj, thika 24 copë Delimano

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-60%

Seti Delimano Gourmet është i përbërë nga 24 aksesorë – 6 lugë, 6 pirunj, 6 thika dhe 6 lugë çaji. Seti është me material 18/10 çelik inox.

Set lugë, pirunj, thika 24 copë Delimano

Çmimi: 9,990 Lekë


Oferta: 3,996 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Seti Delimano Gourmet është i përbërë nga 24 aksesorë – 6 lugë, 6 pirunj, 6 thika dhe 6 lugë çaji. Seti është me material 18/10 çelik inox.

Më shumë
Detajet e produktit

Seti Delimano Gourmet ose aty ky cilësia bashkohet me elegancën

Të gjitha pjesët e ketij seti kanë një dizajn modern dhe janë të prodhuara me materiale shumë cilësore. Çelik inox 18/10 i cili është rezistent, i fortë dhe i lehtë për tu pastruar. Material i cili nuk ndryshket, dhe do të ruaj shkëlqimin e tryeza juaj do të duket gjithëmonë bukur, elegante dhe e pastër.

Delimano Gourmet Cutlery Set

Elegance dhe finesë në tryezën tuaj me seti Delimano Gourmet Cutlery

Moderne, por me një dizajn elegant çdo aksesorë i këtij seti kombinohet në mënyre perfekte me çdo tryezë, për përdorim të përditshëm apo miq special dhe darka elegante. Me një dizajn me shkëlqim si pasqyrë i cili nuk e humbet edhe pas shumë kohësh përdorim.

Delimano Gourmet Cutlery Set

Lehtësi dhe fortësi në një

Këto janë dy nga fjalët kryesore kur bëhet fjalë për serviset e kuzhinës kur i marrim në dorë. Ato janë të lehta, por ju do të ndjeni fortësinë dhe cilësinë e tyre që në prekje. Mund të përdoren për përdorim të përditshëm dhe do të duken gjithëmonë si të reja edhe pas shume vite përdorimi.

  • Delimano Gourmet Cutlery Set
  • Delimano Gourmet Cutlery Set
  • Delimano Gourmet Cutlery Set

Lehtësi në larje, dhe ruajnë shkëlqim edhe pas shume kohësh

Përveç shkëlqimit dhe pamjes së këndshme që ky set ka, gjithashtu janë shumë praktike dhe të rehatshme në përdorim. Mund të lahen edhe në lavastovilje.

Delimano Gourmet Cutlery Set

Një dhuratë perfekte

Seti Delimano me 24 aksesorë, elegant dhe i paketuar në një kuti të këndshme, një set praktik dhe i përdorshëm për çdo familje. Dhurata perfekte për miqtë tuaj që sapo kanë marrë një shtëpi të re, janë martuar apo kane një përvjetor, ose për nënën tuaj e cila gjithëmonë gatuan gjera të veçanta për ju.

Delimano Gourmet Cutlery Set

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia