Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Peshore Kuzhine Dolcevita Delimano

Photo
Video

Peshore praktike Dolcevita çelik inox 2në1 me një tas të ndashëm me ekran të saktë LCD në një dorezë, grykë për derdhjen e lëngjeve dhe konvertim të thjeshtë nga njësi peshimi në vëllim. Zgjedhja perfekte për çdo kuzhinier të mprehtë!

Peshore Kuzhine Dolcevita Delimano
3,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Peshore praktike Dolcevita çelik inox 2në1 me një tas të ndashëm me ekran të saktë LCD në një dorezë, grykë për derdhjen e lëngjeve dhe konvertim të thjeshtë nga njësi peshimi në vëllim. Zgjedhja perfekte për çdo kuzhinier të mprehtë!

Më shumë
Detajet e produktit

Bëni ëmbëlsira perfekte dhe kurseni kohë me një peshore të përshtatshme kuzhine 2 në 1

Sekreti i ëmbëlsirave, bukës dhe çdo recete perfekte është me të vërtetë peshimi i sasisë së duhur të përbërësve. Bëni punën tuaj më të lehtë dhe shpenzoni më pak kohë për përgatitjen e përbërësve me peshoren e kuzhinës Dolcevita. Kjo peshore e hijshme, tërheqëse përmban një tas të integruar prej çeliku inox që shërben si peshore dhe si tas, kështu që nuk keni nevojë të transferoni përbërës nga peshorja në tas. Ju do të kurseni kohë dhe hapësirë në banakun tuaj.

Matni vëllimin dhe peshën, të shfaqura mirë në një ekran LCD

Peshorja e kuzhinës Dolcevita përmban një metrikë të lehtë për t'u lexuar dhe shumë gjëra të mira që vijnë në dispozicion për çdo bukëpjekës ose kuzhinier:

 • thjesht shtypni butonin dhe matni peshën e miellit, sheqerit, kakaos
 • shtypni butonin dhe matni vëllimin; shkalla përmban tregues për vajin, qumështin, ujin dhe miellin
 • për matje të shpejtë tasi përfshin shkallë matëse
 • ju mund të përdorni receta të huaja me lehtësi pasi peshore mund të konvertojë njësi të ndryshme të sistemit të peshës (kg-g, lb-oz.) dhe vëllimit (ml, fl.oz dhe filxhan).
 • Funksioni tare dhe zero janë të domosdoshëm gjatë përdorimit të peshores - kur të mbaroni me përbërësin e parë, thjesht shtypni butonin Tare dhe shtoni një përbërës tjetër - veçori e thjeshtë dhe praktike që çdo pastiçeri ka nevojë dhe e do

Peshorja mund të masë deri në 5 kg, kështu që matja e përbërësve për një bukë të madhe nuk do të jetë problem.

Me tas prej çeliku inox 2në1

Me një dizajn tërheqës dhe praktik, kjo peshore përmban një tas matës prej çelik inoks, që mund të përdoret edhe si një tas normal për të bërë brumë apo edhe sallatë. Tasi ka një grykë që parandalon pikim gjatë derdhjes së lëngut, si p.sh. brumë për kek. Peshorja është shumë praktike në përdorim, në mënyrë që tasi të mund të ngjitet në peshore dhe të lirohet në mënyrë të sigurt.

Kur të keni mbaruar, mund ta lani tasin në lavastovilje.

Informacione Teknike

 • Sisteme të konvertueshme të njësive të peshës: kg-g, lb-oz
 • Njësi vëllimi të konvertueshme: ml, fl.oz dhe filxhan
 • Funksioni Tare & Zero
 • Pesha maksimale 5 kg
 • Për matje uji
 • Për matje vëllimit të qumështit
 • Për matje vëllimi të vajit
 • Për matje vëllimi të miellit
 • Për të peshuar
 • Kërkon 2x bateri AAA (1,5 V) (nuk përfshihen).

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë