Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Set për gril Brava Delimano

Photo
Video
-25%

Një set bazë për ta pasur në kuzhinën e brendshme apo të jashtme, pavarësisht nëse jeni duke pjekur në skarë mish, peshk ose perime. Delimano Brava Grilling Set është bërë prej çeliku të pandryshkshëm dhe është formuar në mënyrë perfekte për të marrë ushqimin dhe për ta kapur atë në mënyrë të sigurt, duke e bërë më të lehtë ngritjen dhe kthimin. Seti përfshin një kapse, një spatul dhe një pirun.

Set për gril Brava Delimano

Çmimi: 1,990 Lekë


Oferta: 1,490 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Një set bazë për ta pasur në kuzhinën e brendshme apo të jashtme, pavarësisht nëse jeni duke pjekur në skarë mish, peshk ose perime. Delimano Brava Grilling Set është bërë prej çeliku të pandryshkshëm dhe është formuar në mënyrë perfekte për të marrë ushqimin dhe për ta kapur atë në mënyrë të sigurt, duke e bërë më të lehtë ngritjen dhe kthimin. Seti përfshin një kapse, një spatul dhe një pirun.

Më shumë
Detajet e produktit

Merrni mjetet më të mira për të bërë skarë

Kthyeni biftekët, salmon me lëkurë krokante dhe burger me lëng, ne mendojmë se do të kënaqeni me pjekjen dhe do ta keni më të lehtë me aksesorët Delimano Brava Grilling Set, pavarësisht se çfarë do t'u shërbeni miqve tuaj. Seti Brava është ndihmësi më i mirë në piknik, Barbecue ose festa - këto aksesorë jo vetëm që duken mirë por gjithashtu ofrojnë përvojën më të mirë të pjekjes në skarë.

Delimano Brava Grilling Set

3 vegla të domosdoshme në një set

Kur bëhet fjalë për BBQ dhe mjetet e pjekjes, jane tre aksesore që është pothuajse e pamundur të bësh pa to - një pirun, një spatul dhe një kapse. Ndërtuar nga çelik inox dhe dorezë e butë me prekje, seti përfshin:

  • një pirun barbecue, i cili e bën të lehtë ngritjen e bërxollave të derrit dhe biftekëve nga skarja dhe mbi një pjatë;
  • një kapse me vrima të vogla, gjë që lejon që yndyra e tepërt të kullojë ndërsa kapni mishin,
  • një spatul e cila është ideal për gatimin e çdo gjëje. Mund ta përdorni gjithashtu për tiganisjen e peshkut ose biftekut, ose për transferimin e biskotave nga tava për pjekje në raftin e ftohjes.
Delimano Brava Grilling Set

Mund të lahen në lavastovilje

Për lehtësi të shtuar, enët mund të futen direkt në pjatalarëse pas përdorimit për pastrim të shpejtë dhe të lehtë.

Secili aksesore ka një lak për tu varur dhe një dorezë shumë të gjatë, për burger të sigurt, fileto salmonit dhe më shumë pa pasur nevojë të afroheni shumë me nxehtësinë, duke i mbajtur duart larg skarës.

Delimano Brava Grilling Set
Të dhëna teknike
Materiali Çelik inoks, veshje tpr
Përmasat 35 cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star