Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Grirese Manuale XXL V1 Delimano

Photo
Video
-50%

Grini dhe coptoni ushqimet me ndihmën e Delimano Brava Chop Express XXL V1. Me lehtësi ju mund të prisni copa frutash dhe perimesh. Karakteristike speciale: manuale, punon pa bateri dhe korend. Ideale për kuzhinat e vogla dhe kamping. Thjeshte vendosni përbërësit, mbyllni kapakun dhe tërhiqni dorezën. Lehtësi në pastrim.

Grirese Manuale XXL V1 Delimano

Çmimi: 1,990 Lekë


Oferta: 995 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Grini dhe coptoni ushqimet me ndihmën e Delimano Brava Chop Express XXL V1. Me lehtësi ju mund të prisni copa frutash dhe perimesh. Karakteristike speciale: manuale, punon pa bateri dhe korend. Ideale për kuzhinat e vogla dhe kamping. Thjeshte vendosni përbërësit, mbyllni kapakun dhe tërhiqni dorezën. Lehtësi në pastrim.

Më shumë
Detajet e produktit

Grini dhe coptoni ushqimet pa shumë mundim me ndihmën e Delimano Brava Chop Express XXL. Prisni copa të mëdha frutash, perimesh, fruta të thata, çokollatë dhe shumë më tepër thjeshtë duke tërhequr dorëzën e saj disa herë!

Përdorimi është shumë i thjeshtë pa energji elektrike dhe pa bateri, kjo është një pajisje dore e cila është fantastike për çdo kuzhinë, e madje edhe kur udhëtoni apo për kamping. Kompakte dhe shumë praktike edhe në përdorim.

Thjeshtë vendosni përbërësit, rrotullojeni dhe mbyllni kapakun, tërhiqni dorezën - dhe çdo gjë do të jetë gati për pak sekonda, me shumë pak ose aspak mundim.

Kjo pajisje është e domosdoshme në çdo kuzhinë për një eksperiencë fantastike në prerje dhe grirjen e ushqimeve të ndryshme.

Ajo mund të përdoret si një grirëse/ prerëse / përzjerëse apo një mikser manual.

Tasi i saj me nje kapacitet  900ml (500ml i përdorshëm)! Dhe thika 5-she per rezultate fantastike!

Thjeshtë me një tërheqje të dorezës thikat rrotullohet rreth aksit të saj 8 herë. Dhe nëse e llogarisni për 5 thika, përbërësit copëtohen 40 herë, pra thjeshtë me një tërheqje të dorezës! Dhe ne krahasim me griresen e vogel eshte rreth 24 here me shume.

Mund të përdoret për prerjen dhe copëtimin e: frutave, perimeve, frutave të thata, qepës, hudhrave, sallatës e shumë të tjera.

  • Madhësi XXL -- me kapacitet deri në 900ml    
  • Manuale por efikase në përdorim, thjeshtë disa tërheqje për rezultate fantastike
  • Pa korend dhe bateri, pa kosto për ju dhe mjedisin
  • E gjithëanëshme - mund të përdoret si griresë, prerëse ose mikser
  • Lehtësi në larje- lahet me ujë të bollshëm dhe detergjent enësh
  • Këmbëza që nuk lejojnë rrëshkitjen - e qëndrueshme gjatë kohës qe ju grini, thjeshtë vendoseni në një sipërfaqe të drejtë
  • Praktike - mund ta merrni edhe me vete nëse dëshironi pasi nuk zë shumë hapësirë

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star