Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Prerëse Brava Chop Chop Delimano

Photo
Video
-50%

Me preresen Brava Chop Chop nuk keni me pse te shetesoheni. Super i thjeshtë dhe manual është i përshtatshëm për të gjitha llojet e produkteve ushqimore, veçanërisht qepët, arrat, frutat dhe perimet e tjera. Thjesht vendoseni ushqim dhe shtypni dorezen me dorën tuaj në një dërrasë prerëse ose në një enë. Preresja përmban 5 krahë prerëse çeliku inox me cilësi të lartë. Përmasat: 7 x 15,5 cm.

Prerëse Brava Chop Chop Delimano

Çmimi: 1,290 Lekë


Oferta: 645 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Me preresen Brava Chop Chop nuk keni me pse te shetesoheni. Super i thjeshtë dhe manual është i përshtatshëm për të gjitha llojet e produkteve ushqimore, veçanërisht qepët, arrat, frutat dhe perimet e tjera. Thjesht vendoseni ushqim dhe shtypni dorezen me dorën tuaj në një dërrasë prerëse ose në një enë. Preresja përmban 5 krahë prerëse çeliku inox me cilësi të lartë. Përmasat: 7 x 15,5 cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Prisni pa mundim të gjitha frutat dhe perimet me këtë prerëse manuale

Prisni qepë, hudhra, domate, speca, mollë, majdanoz, arra, në thelb çdo frut dhe perim me këtë prerëse super të dobishme! Bërë për ta bërë jetën tuaj në kuzhinë më të lehtë, Delimano Brava Chop Chop është gjithmonë pranë jush kur duhet të përgatisni ushqim për të dashurit tuaj. Thjesht vendosni ushqimin poshtë dhe shtypni copëtuesin. Gati! Është kaq e thjeshtë - pa bateri, pa korend  - thjesht kapeni dhe copëtoni - ushqimi juaj është gati të futet në tenxhere ose në pjatën tuaj.

Lëvizja e lehtë me shtypje poshtë ju lejon të copëtoni me një lëvizje të thjeshtë

Delimano Brava Chop Chop është pajisja juaj thelbësore e kuzhinës që patjetër do ta përdorni çdo ditë. Ajo që është pjesa më e mirë e kësaj pajisje është lehtësia në përdorim. Pa kabëll, pa bateri, pa kontejnerë të ndotur. Thjesht merrni atë nga banaku, vendoseni në bordin e prerjes dhe filloni të copëtoni me një shtytje të thjeshtë: më shpejt dhe më të sigurt se një thikë.

Pajisja qëndron në pëllëmbën tuaj dhe ju mund të prisni gjithçka për supën, sallatën ose salcën me një lëvizje: shpejt, pa mundim dhe në mënyrë të barabartë.

Përdoreni për të prerë:

 • Perime si qepë, hudhra, speca, kastravec, domate
 • Fruta si mollë, dardha, luleshtrydhe, shalqi, ananas
 • Ushqime të tjera si erëza, vezë të ziera, djath, çokollatë

Thikat e Çelikut përgjysmojnë kohën e përgatitjes së vaktit

Delimano Brava Chop Chop është projektuar me tehe prerëse çeliku inox me 5 krahë dhe plastikë të qëndrueshme. Gjithashtu përfshin thika të veçanta të brendshme që kthehen me çdo shtytje dhe prejnë ushqimin nga shumë kënde. Brisqet e mprehtë janë shumë më të shpejtë se një thikë dhe pergjysmojnë kohën e përgatitjes së vaktit. Gjithashtu, tehet me çelik të pandryshkshëm me cilësi të lartë nuk ndryshken dhe kanë jetëgjatësi.

Prisni mbi një dërrasë ose në një enë

Delimano Brava Chop Chop ju ofron dy mundësi:

 • Ju ose mund të copëtoni në bazën e përfshirë që e mban ushqimin gjatë prerjes brenda dhe kështu e bën procesin të rregullt
 • ose drejtpërdrejt mbi një dërrasë copëtimi, për t'u siguruar që çdo grimcë e prerë të futet në vaktin tuaj.

Delimano Brava Chop Chop përfshin një kapak dhe një filxhan magazinimi për të mbajtur ushqimin të freskët pas copëtimit. Pastrohet lehtë, thjesht lajeni me ujë të ngrohtë me detergjent. Dizajni kompakt dhe madhësia e dobishme sigurohen që të jenë gjithmonë në majë të dorës, mbi banak ose në një sirtar.

Informacione rreth produktit

 • Materiali: plastik (ABS, LDPE, POM, PS)
 • Përmasa: 7 x 15,5 cm
 • Materiali I thikave: çelik inox 410
 • Kapaciteti maksimal: 100 ml, I perdorshem: 50-65 ml

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star