Nuk keni produkte në shportë

Provo

Qëruese 3në1 Brava

Photo
Video
-50%

Qëruese perimesh Brava 3në1 me material shumë cilësorë, një aksesor universal i domosdoshëm për çdo kuzhinë. Thika të mprehta çelik për të qëruar me lehtësi lloje të ndryshme frutash dhe perimesh. 3 thika: standarte (për perime të forta), sharrë (për fruta), julienne (për kunguj, karrota). Sistem mbyllje i cili do të ruaj pozicion gjatë qërimit. Ideale edhe për mëngjërashët.

Qëruese 3në1 Brava

Çmimi: 1,490 Lekë


Oferta: 740 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkti mund të poroistet, dorëzimi pas 2 muajsh.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Qëruese perimesh Brava 3në1 me material shumë cilësorë, një aksesor universal i domosdoshëm për çdo kuzhinë. Thika të mprehta çelik për të qëruar me lehtësi lloje të ndryshme frutash dhe perimesh. 3 thika: standarte (për perime të forta), sharrë (për fruta), julienne (për kunguj, karrota). Sistem mbyllje i cili do të ruaj pozicion gjatë qërimit. Ideale edhe për mëngjërashët.

Më shumë
Detajet e produktit

Qëroni çdo gjë shpejt & thjeshtë

Qëruese Delimano Brava 3in1 ka 3 thika të ndryshme:

  • Thikë standarte për perime të forta (si patate dhe karrota)
  • Thikë me dhëmbëza për perime dhe fruta të buta (si domate, pjeshkë dhe kajsi)
  • Thikë Julienne (me vija) për garinitura të ndryshme (kunguj, karrota, rrepa......)

Të gjitha thikat janë me material çelik të cilat nuk ndryshken dhe rujanë mprehtësinë.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia