Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Aksesorë për fshesën Spray Mop Plus Rovus

Photo
Video
-30%

Seti i aksesorëve është i përshtatshëm për Rovus Spray Mop Plus. Me të, ju mund të zgjasni përdorimin e tij dhe të pastroni edhe më shumë sipërfaqe, edhe më shumë kontroll. Set përfshin 2 lloje të ndryshme të pecetave pastrues : 4 peceta pastrimi të rregullt për pastrim ditor dhe 2 pecata pastruese të forta për njolla më të ashpra. Tani mund të merreni me njollat më të vështira pa u ulur në gjunjë.

Aksesorë për fshesën Spray Mop Plus Rovus

Çmimi: 890 Lekë


Oferta: 623 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Seti i aksesorëve është i përshtatshëm për Rovus Spray Mop Plus. Me të, ju mund të zgjasni përdorimin e tij dhe të pastroni edhe më shumë sipërfaqe, edhe më shumë kontroll. Set përfshin 2 lloje të ndryshme të pecetave pastrues : 4 peceta pastrimi të rregullt për pastrim ditor dhe 2 pecata pastruese të forta për njolla më të ashpra. Tani mund të merreni me njollat më të vështira pa u ulur në gjunjë.

Më shumë
Detajet e produktit

Trajtoni çdo lloj rrëmuje - nga njollat ​​më të lehta tek ato më kokëfortët

Seti i aksesorëve Rovus Spray Mop Plus sjell funksionalitet të shtuar për fshesen Rovus Spray Mop Plus, duke ndihmuar në mbajtjen e shtëpisë tuaj më të pastër në më pak kohë dhe përpjekje.

Seti përfshin dy lloje të ndryshme pecetash, të dizenjuar posaçërisht për t'iu përshtatur Spray Mop Plus dhe për t'u marrë me lloje të ndryshme të problemeve të pastrimit. 4 peceta të rregullt pastrimi janë më të butë, për njollat ​​më të lehta që hiqen më lehtë. 2 peceta pastruese të forta janë më të ashpra dhe përdoren për të hequr njollat ​​më të vështira dhe papastërtitë kokëforta.

Pastroni dyshemenë pa u përkulur dhe çfarëdo rreziku nga dhimbja e shpinës ose dëmtimi

Bërë nga poliestër dhe najloni me jetëgjatësi, pecetat bashkohen lehtësisht në Spray Mop Plus dhe e bëjnë pastrimin e shtëpisë tuaj më të lehtë dhe më të shpejtë, duke ju lejuar të pastroni dyshemetë dhe sipërfaqet e tjera pa pasur nevojë të përkuleni dhe të rrezikoni dhimbje prapa ose lëndime.

Seti i Aksesorëve Rovus Spray Mop Plus ofron një zgjidhje të shpejtë dhe të besueshme për shumë probleme të pastrimit të shtëpive, duke hequr stresin nga trajtimi i njollave të përditshme.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star