Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Aksesore për fshesën me avull Nano Plus Rovus

Photo
Video
-50%

Fshesa Nano Floor Steamer Plus e re, e përmirësuar përdor fuqinë e avullit të mbinxehur për të shkatërruar papastërtitë dhe njollat, për të vrarë bakteret, mikrobet dhe viruset në kontakt, të gjitha pa kimikate të shtrenjta ose të dëmshme, thjesht ujë të zakonshëm nga çezma. Set praktik aksesorësh që përfshin një kokë trekëndëshe për qoshe të ngushta dhe një aksesorë për tapete dhe tekstilet.

Aksesore për fshesën me avull Nano Plus Rovus

Çmimi: 2,990 Lekë


Oferta: 1,495 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Fshesa Nano Floor Steamer Plus e re, e përmirësuar përdor fuqinë e avullit të mbinxehur për të shkatërruar papastërtitë dhe njollat, për të vrarë bakteret, mikrobet dhe viruset në kontakt, të gjitha pa kimikate të shtrenjta ose të dëmshme, thjesht ujë të zakonshëm nga çezma. Set praktik aksesorësh që përfshin një kokë trekëndëshe për qoshe të ngushta dhe një aksesorë për tapete dhe tekstilet.

Më shumë
Detajet e produktit

Avull super i nxehtë për të pastruar në pak kohë

Fshesa me avull Rovus Nano Floor Plus e re dhe e përmirësuar vë fuqinë e plotë të teknologjisë nano me avull të tejngrohur për të pastruar shtëpinë tuaj. Me prekjen e një butonit ju mund t'i jepni familjes tuaj shpejt dhe me lehtësi një mjedis më të pastër dhe të sigurt me ujë të zakonshëm nga çezma, duke pastruar dyshemetë dhe tekstilet me lehtësi.

Rovus Nano Floor Steamer Plus Accessory Set

Arrini cepat dhe hapësirat e vështira për t'u arritur

Merrni më shumë përdorime nga sistemi juaj me këtë set të ri aksesorësh që përfshin dy aksesore të shkëlqyer për të sjellë fuqinë e shpejtë, të sigurt dhe efektive të pastrimit me avullit në pjesën më të madhe të shtëpisë tuaj.

  • Rovus Nano Floor Steamer Plus Accessory Set

    Një kokë trekëndësh që mund të arrijë në cepa të ngushtë dhe të shpërthejë fort për të arritur papastërti, pa përdorimin e kimikateve. Ideale për kuzhina, banjo dhe garazhe.

  • Rovus Nano Floor Steamer Plus Accessory Set

    Një kokë trekëndësh që e bën të lehtë higjenizimin, pastrimin me avull dhe rifreskimin e tapeteve, divaneve, dyshekëve dhe tekstileve, duke hequr njollat dhe aromat nga të gjitha sipërfaqet që mund t'i rezistojnë avullit 120 °C.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star