Nuk keni produkte në shportë

Provo

Guida për një bukuri dhe mirëqënie të shpejtë

Përkëdhelni trupin tuaj dhe relaksohuni me produktet e bukurisë ekskluzive nga Top Shop

Nje pamje e bukur dhe forma perfekte është dëshira e çdo femre apo mashkulli. Këtu ju do të gjeni produkte te ndryshme për shëndetin, mirëqenien dhe kujdesin e trupit. Ne kujdesemi per shendetin dhe bukurine tuaj!

Përkëdhelni trupin tuaj dhe relaksohuni me produktet e bukurisë ekskluzive nga Top Shop

Nje pamje e bukur dhe forma perfekte është dëshira e çdo femre apo mashkulli. Këtu ju do të gjeni produkte te ndryshme për shëndetin, mirëqenien dhe kujdesin e trupit. Ne kujdesemi per shendetin dhe bukurine tuaj!

1. Recipeta që ju bëjnë të dukeni më e hollë menjëherë

Të përshtatshme për çdo femër! A jeni lodhur nga recipetat të cilat janë të shtrënguara, te parehatshme apo recipeta të cilat kufizojne lëvizjen tuaj? Është koha për rehati. Përdorni një recipete të butë dhe tepër të rehatshme që ju përshtatet si një lëkurë e dytë!

Slim n 'Lift Bra Aire është një lehtësim për trupin tuaj pasi ajo nuk pickon, nuk shtrëngon ose e nuk lë shenja në lëkurë. Kjo është bërë nga 1 copë, pa shiritat rregullueshme ose grepa dhe kjo padyshim do të jetë pjesë më e rehatshme e brendshme që ju keni pasur ndonjëherë.

 

2. Korse Zlimmy – fsheh kilet e tepërta menjëherë

4 palë mbathje seksi që ju bëjnë të dukeni e jashtëzakonshme, fsheh kilet e tepërta menjëherë! Mbathjet janë të rehatshme pa qepje dhe vishen lehtësisht gjatë gjithë ditës.

3. Ageless Wonder – pamje e bukur dhe tërheqëse

Kthehuni përpara në kohë! 5, 10 madje edhe 15 vjet më të rinj!

Duke përdorur kontraktimet e vogla, impulset elektrike stimulojnë muskujt e fytyrës dhe kështu të krijojë efektin më të mirë për të ndryshuar pamjen. Wonder Ageless me impuls elektrik të butë arrin shtresat e thella të lëkurës, stimulon qarkullimin e gjakut dhe stimulon tkurrjen e muskujve të fytyrës.

4. Produkt 100 % natyral, nuk ka efekte anësorë, djeg rezerva dhjamore, rrit energjinë.

Coffe Slender eshte nje produkt ushqimor qe perbehet nga kafe e shijshme e ngrire e thare (Arabica dhe Robusta) dhe acid i koncentruar klorogjenic (CGA), e nxjerre nga nje kokerr kafeje e gjelber, e cila ju ndihmon te humbni peshe.

Nje nivel me i balancuar sheqeri ne gjak gjithashtu mund te zvogeloje deshiren per sheqer.

5. Ivyss

Kremi Ivyss kujdeset për lëkurën duke pastruar dhe larguar butësisht rrudhat për të rikthyer bukurinë dhe freskinë fytyrës në mënyrë natyrale.

Qelizat burimore të mollës janë rigjeneruese, rindërtuese të qelizave të lëkurës. Rezultate të provuara në 4 javë - rrudhat do të reduktohen deri në 30%.

 

6. Humbja e peshës nuk ka shijuar kurrë kaq shumë

Wellneo go4slim Slimmies do të ju ndihmojë të ndiheni të ngopur më shpejt kështu që ju do të hani më pak dhe do ju ndihmoje edhe në ruajtjen e niveleve normale të kolesterolit duke influencuar në përthithjen e yndyrnave. Eshte shumë e thjeshtë mjafton të merrrni një çokollatë Wellneo go4slim Slimmies 30 minuta para çdo vakti. Është aq e thjeshtë sa duke shijuar çokollatë tuaj të preferuar ju do te humisni ne peshë.

7. True Cover

True Cover Redefined është aq inovativ, korrigjues dhe efektiv saqë funksionon praktikisht kudo. True Cover eleminon problemet që s’mund ti fshihnit më parë si aknet, shenjat e thella në fytyrë, ekzemat, psoriasin, skuqjet kronike, rrathët e zinj poshtë syve si edhe tatuazhet. Sekreti i True Cover qëndron në sferat lluksoze të mëndafshta që mbulojnë çdo defekt.