Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Jorgan me 2 shtresa + Qese me vakum Dormeo Aloe Vera

Photo
Video
-50%

Jorgani Aloe Vera me dy shtresa i cili përbëhet nga dy jorgan me trashësi të ndryshme: një i hollë që përdoret për verë, dhe jorgani i trashë i cili mund të përdoret për sezonin e ftohtë të dimrit. Jorgani është shumë i butë, i ngrohtë dhe me material i cili ajroset shpejt. Lahet në lavatriçe me 60°C. Rekomandohet për lëkura të ndjeshme. 2 përmasa të disponueshme: 140x200cm dhe  200x200 cm.

Jorgan me 2 shtresa + Qese me vakum Dormeo Aloe Vera

Çmimi: Nga 11,990 Lekë Deri në


Oferta: Nga 5,990 Lekë Deri në

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Për më shumë zgjidhni një opsion.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Jorgani Aloe Vera me dy shtresa i cili përbëhet nga dy jorgan me trashësi të ndryshme: një i hollë që përdoret për verë, dhe jorgani i trashë i cili mund të përdoret për sezonin e ftohtë të dimrit. Jorgani është shumë i butë, i ngrohtë dhe me material i cili ajroset shpejt. Lahet në lavatriçe me 60°C. Rekomandohet për lëkura të ndjeshme. 2 përmasa të disponueshme: 140x200cm dhe  200x200 cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Mbështilluni me butësinë dhe ngrohtësinë që ju ofron jorgani me dy shtresa Aloe Vera

Butësi, ngrohtësi, rehati dhe freski çdo natë! Përkëdhelni lëkurën tuaj me butësinë dhe ngrohtësinë që ju ofron ky jorgan.

Jorgani Dormeo Aloe Vera është i mbushur me material mikrofiber Wellsleep, por pjesa më e veçante e tij është këllëfi i cili është i pasuruar me Aloe Vera për më shumë butësi dhe është shumë miqësor për lëkurën.

2në1 i përshtatshëm për çdo sezon

Nëse dëshironi të zëvëndësoni jorganin tuaj i cili mund të jetë shumë i rëndë dhe që mund të përdoret vetëm në një sezon, atëherë jorgani me dy shtresa është i duhuri për ju! Ky jorgan është i përbërë nga 2 jorgan të cilët mund të përdoren si një i vetëm ose si dy të ndarë.

Ky jorgan është ideal për çdo sezon - tani nuk keni më pse të shqetësoheni për temperaturat!

Diznjuar për t'ju dhuruar një gjumë të rehatshëm gjatë gjithë natës

Jorgani Dormeo Aloe Vera me dy shtresa është dizenjuar për t'ju ofruar butësi dhe ngrohtësi. Shumë miqësor për lëkurën dhe lehtësisht i ajrosshëm. Lehtësi në mirëmbajte. Kellefi i cili është i pasuruar me Aloe Vera është shumë miqësor për lëkurën dhe ju do të zgjoheni të shplodhur e të relaksuar çdo mëngjes.

Avantazhet:

 • Pasuruar me Aloe Vera e butë dhe miqësore për lëkurën
 • Siguron një ambjent të thatë e të freskët gjumi
 • 2në1: 2 jorgan që kapen me perçina, për çdo sezon
 • Me material me mikrofibra të avancuara Wellsleep
 • Shume i butë dhe i rehatshëm
 • Mund të përdoret gjatë gjithë vitit
 • Lehtësi në mirëmbajtje
 • Lahet në lavatriçe me 60°C
 • Hipoalergjik
Informacione Shtesë

Si funksionon?

Shumë i butë, butësi dhe përkëdhelje për lëkurën tuaj

Bima e Aloe Vera është e mirënjohur për vetitë e saj natyrale, e cila përmban më shume se 160 përbërës biologjik të cilët rigjenerojnë lëkurën - rekomanduar sidomos për lëkurat e ndjeshme. Aloe Vera do të sigurojë një ambjent të fresket e të thatë gjumi dhe në të njëjtën kohë do të ofrojë mbrojte anti-bakteriale.

Jorgani Dormeo Aloe Vera do t'ju dhurojë ndjesin e butësisë e ju do të bëni një gjumë të qetë gjatë gjithë natës. Duke përdorur rregullisht jorganin me dy shtresa Aloe Vera ju do të përfitoni të gjitha avantazhet e tij. Përveç kësaj, është natyral dhe hipoalergjik, ideal për personat që vuajnë nga alergjitë.

Material mikrofibër Wellsleep: ndjesi si me pupla por që nuk shkakton alergji

Jorgani Dormeo Aloe Vera me material me mikrofibra te avancuara Wellsleep të cilat ofrojnë ajrosje shumë të mirë dhe ngrohtësi. Jorgani është shumë i lehtë dhe praktik, e gjitha kjo falë materialeve cilësorë të përdorura.

I përshtatshëm për:

 • Të gjithë familjen
 • Për personat të cilët ndryshojnë jorganët pas çdo sezoni të lehtë/të rëndë
 • Për personat që preferojnë natyrën
 • Për personat me lekurë të ndjeshme
 • Për personat alergjik

Materiali:

Jorgani veror

 • Këllëfi: 100% poliester (Mikrofibra Softdream) me Aloe Vera
 • Mbushja: 100% poliester (Mikrofibra te avancuara Wellsleep)

Jorgani dimëror

 • Këllëfi: 100% poliester (Mikrofibra Softdream) me Aloe Vera
 • Mbushja: 100% poliester (Mikrofibra te avancuara Wellsleep)

Jorgan shumë i butë dhe shumë i ngohtë i mbushur me material me mikrofibra dhe i pasuruar me Aloe Vera.

Të dhëna teknike
Linja Dormeo Comfort
Mbulesa Mbushja e mbulesës: 100% poliestër (mikrofibra softdream) me trajtim Aloe Vera
Mbushja 50% viskoz / 50% poliestër (mikrofibra Wellsleep®), 150gsm & 250 gsm
Programi Dormeo Fjetja
Përmasat 140x200cm, 200x200cm
Stina të gjithë vitin
lahet 60°C

Vlerësimet e klientëve 4 Vlerësime

5

4 Vlerësime

Produktet 4

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Klerensz

www.dormeo.hu

Duhet ta blini
Siper, thjeshte jua rekomandoj. I bute dhe I ngrohte

Andi

www.dormeo.hu

Per dimer dhe per vere. I lehte, I bute dhe shume I ngrohte.

Elvira

www.dormeo.hu

Kjo do te jete nata e katert me jorganin aloe vera. Butesia dhe ngrohtesia jane magjike. Jua rekomandoj. Eshte dhurata perfekte per keto festa. Faleminderit

Vica

www.topshop.hu

Me pelqen shume. Eshte shume e lehte, e bute dhe shume e ngrohte. Dhe duke qene se paloset tani kam dy batanije: nje per dimer nje per vere.

Produktet 4