Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Mprehëse thikash + 3 thika Delimano Brava Extreme

Photo
Video
-50%

Mprehësi i thikave Brava , i sigurtë në përdorim, zgjidhje e shpejtë për mprehjen e te gjitha thikave, madje edhe thikave sharrë. Prodhuar me material cilësor dhe profesionale, ideale për mprehjen e çdo lloj materiali thikash. Seti përfshin: mprehësin e thikave dhe 3 thika – 9, 11, 11.5 cm.

Mprehëse thikash + 3 thika Delimano Brava Extreme

Çmimi: 3,490 Lekë


Oferta: 1,745 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Mprehësi i thikave Brava , i sigurtë në përdorim, zgjidhje e shpejtë për mprehjen e te gjitha thikave, madje edhe thikave sharrë. Prodhuar me material cilësor dhe profesionale, ideale për mprehjen e çdo lloj materiali thikash. Seti përfshin: mprehësin e thikave dhe 3 thika – 9, 11, 11.5 cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Thika të mprehta për më shumë lehtësi në gatim

Nëse ju pëlqen të gatuani, ju me siguri e dini se thikat të cilat nuk presin janë të bezdisshme dhe ju marrin shumë kohë për të prerë apo qëruar ushqimet të cilat ju do të gatuani. Por thikat e mprehta ju ndihmojnë të kurseni kohë dhe të mbaroni punë më shpejtë.

Me mprehësen e thikave Delimano, mprehja e thikave do të jetë e thjeshtë, e lehtë dhe e sigurtë dhe çdo kush mund ta bëjë.  Mprehesja e thikave Delimano lehtesisht do te mprehte te gjitha thikat e kuzhines, madje edhe thikën sharrë të bukës e cila zakonisht është një problem.

Përdoreni në kuzhinë - dhe në të gjithë shtëpinë

Mprehësja e thikave Delimano gjithashtu është shumë e mirë edhe për të gjitha thikat që ju përdorni në kuzhinë, si gërshërët, thikat e vogla, thikat për gjuheti dhe sport, dhe për të gjitha paisjet e vogla të kuzhinës që kanë thika. Është shumë e përdorshme jo vetëm në kuzhinë, por edhe në kopësht apo vëndin e punës.

Me mprehësen e thikave Delimano ju mund të mprehni:

 • Thikat

 • Paisjet e vogla të kuzhinës

 • Gërshërët

Materiale të cilësisë së lartë për më shumë jetëgjatësi & perfekte e të sigurta në përdorim

Mprehesja e thikave Delimano  eshte e perbere nga Tungsten, i cili gjithashtu perdoret edhe na qendrat profesionale dhe fabrikat e thikave.

Dhuratë: Seti me 3 thika

Duke zgjedhur mprehësen e thikave Delimano  ju do të merrni dhuratë seti me 3 thika i cili është perfekte për përdorim të përditshëm në kuzhinë:

 • thikë e zakonshme – 11 cm
 • thikë për domate – 11,5 cm
 • thikë për të qëruar – 9 cm

Si përdoret?

Vendoseni në kuzhinë mprehësen e thikave Delimano dhe thjeshtë kaloni thikën sipër saj. Në shumë pak sekonda thika do të jetë e  mprehte.

 • 1. Me njerën dorë mbani mprehësen e thikave dhe uleni poshtë levën.

 • 2. Vendosni thikën në pjesën bazë të mprehëses dhe lehtësisht tërhiqni thikën.

 • 3. Përsëriteni këtë proçedurë 3-4 here (kujdes mos e shtyni thikën përpara).

Në paketim përfshihet:

 • Mprehësja e thikave Delimano
 • thikë e zakonshme – 11 cm
 • thikë për domate – 11,5 cm
 • thikë për të qëruar – 9 cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë