Nuk keni produkte në shportë

Provo

Shikoni avantazhet për secilin anëtarësim!

Bëhuni anëtar Club5* dhe kurseni me çdo blerje. Shiko ofertat speciale nga Club5*.

04 451 44 00
 

Super oferta të vlefshme edhe:

 

 • DHURATË për anëtarët e ri

  Jastëk + qese me vakum Dormeo Aloe Vera

  3,490 Lekë
  0 Lekë Club 5*

Bëhuni pjesë e grupit Club5* dhe përfitoni shumë ulje dhe dhurata

Anëtarët Club5* përfitojnë çmimet më të mira, produkte ekskluzive, dhe i japin anëtarëve një dhuratë të çmuar. Bëhu anëtar Club5* sot dhe fillo të përfitosh nga avantazhet - Zgjidhni midis 2 llojeve të anëtarësimit me ulje të cilat të tjerët nuk mund ti marrin!

club5-premium

Anëtarësim Premium

2,990 Lekë

 • 4 kupona me vlerë 500 lekë secili
 • Kursime speciale gjatë gjithë kohës së anëtarësimit në grupin e privilegjuar.
 • Më shumë se 1.000 produkte të disponueshme
 • 1 Kupon me transport FALAS
 • Katallogu Falas guarantee
 • Ju jeni të parët që infromoheni për ofertat më të mira dhe produktet më të reja.
 • Dhuratë mirëse ardhjeje

Kurse gjihtmonë

club5-exclusive

Anëtarësim Ekskluziv

4,490 Lekë

 • Kurseni para në blerjen tuaj duke përdorur kuponat e ndryshëm me ulje.
 • Kursime speciale gjatë gjithë kohës së anëtarësimit në grupin e privilegjuar.
 • Transport në çdo qytet të SHQIPËRISË. Paguani vetëm në momentin që tërhiqni pakon!
 • Kartë Familjare
 • Katallogu Falas
 • Kupon 20% Ulje për ditëlindje
 • 2 Kupona me transport FALAS

Kurse gjihtmonë

Rendit sipas Renditi sipas

Produktet 19

Mbyll
për faqe

Zgarë Lista

Produktet 19

Mbyll
për faqe

Zgarë Lista