Nuk keni produkte në shportë

Provo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Set kapuc dhe shall Dormeo

Photo
Video

Set kapuç dhe shall Emotion Owl është i disponueshëm në 2 dizajne dhe 4 ngjyra, me vija ose pom pom, për një stil të lehtë për t'u dalluar që do të pëlqejë fëmija juaj. Bërë nga materiale të buta, të rehatshme dhe komode, me bufa simpatike. Lahet në 30°C dhe i disponueshëm në një madhësi universale për fëmijë të moshës 3 deri në 5 vjeç.

Set kapuc dhe shall Dormeo
3,690 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Për më shumë zgjidhni një opsion.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Set kapuç dhe shall Emotion Owl është i disponueshëm në 2 dizajne dhe 4 ngjyra, me vija ose pom pom, për një stil të lehtë për t'u dalluar që do të pëlqejë fëmija juaj. Bërë nga materiale të buta, të rehatshme dhe komode, me bufa simpatike. Lahet në 30°C dhe i disponueshëm në një madhësi universale për fëmijë të moshës 3 deri në 5 vjeç.

Më shumë
Detajet e produktit

Tregojini një shoku që ju kujdeseni për të me dhuratën e ngrohtësisë!

Muajt e dimrit kanë kënaqësitë e tyre të borës dhe magjisë, por mund të jenë një stinë e ftohtë nese nuk keni rrobat dhe aksesorët e duhur. Tani mund të siguroheni që të vegjlit tuaj të qëndrojnë të mbështjellë, të sigurt dhe të ngrohtë, me një komplet të guximshëm kapele dhe shall që do të pëlqejnë t'i veshin. Kompleti është i disponueshëm në një madhësi universale për fëmijët e moshës 3 deri në 5 vjeç.

Dormeo Emotion Owl Hat&Scarf Set

Qëndroni ngrohtë për të qenë të shëndetshëm dhe të lumtur

Mënyra më e mirë për të qënë sa më ngrohtë është të vendosim një kapele dhe shall, duke u mbrojtur nga të ftohtit dhe era. Mbështjellja në dimër jo vetëm që ndihet mirë, por gjithashtu parandalon sëmundjet dhe lëndimet dhe siguron që të luash jashtë është një kënaqësi dhe nuk do të përfundojë me lot.

Dormeo Emotion Owl Hat&Scarf Set

Një kapelë dhe një shall, që fëmijët nuk do ta harrojnë

Fëmijëve u pëlqen të veshin rrobat që duan, kështu që është mirë të zgjedhin një kapele dhe shall që do të duan të veshin. Ky set praktik dhe i rehatshëm vjen në dy dizajne të mrekullueshme që dallohen lehtësisht në një turmë - vija blu-bardhë ose jeshile-kuqe, e kuqe ose blu e thjeshtë me pom pom të bardhë. Çdo kapele ka gjithashtu një copëz me dy personazhe të lezetshëm nga familja Emotion Owls me veshje sezonale, fytyra miqësore që fëmija juaj do të adhurojë.

Dormeo Emotion Owl Hat&Scarf Set

Materiale komode dhe të buta

Askujt nuk i pëlqejnë rrobat e pakëndshme dhe që kruhen që gërvishtin dhe irritojnë lëkurën, prandaj edhe kapelja edhe shalli janë bërë nga materiale të buta dhe komode që ndihen të ngrohtë dhe të butë në qafë dhe fytyrë. Për të siguruar higjienën, kompleti mund të lahet në 30°C, me ngjyra që qëndrojnë të ndezura për vite me rradhë.

Dormeo Emotion Owl Hat&Scarf Set

Koleksioni Emotion Owl

Seti Emotion Owl shall&kapuc është pjesë e koleksionit Emotion Owl, në të cilin mund të gjeni edhe produkte të tjera si jastëk, batanije dhe lodra të buta që ndihmojnë në krijimin e një ambienti më të rehatshëm gjumi.

Kliko këtu

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë